Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 22 listopada 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 39: Z. Filipiak - T. Osiecki, 5.0, MA, MA/86

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
138: T. Kopka - K. Pietruszka, 5.5, MA 10EW 4 SN C3-1 1004.56
138: T. Kopka - K. Pietruszka, 5.5, MA 11EW 3 C xS DQ-2 3006.08
138: T. Kopka - K. Pietruszka, 5.5, MA 12EW 3 SN D2+1 170-0.10
237: M. Duda - W. Stencel, 2.0, MA 13NS 3 SW D7-2 2006.72
237: M. Duda - W. Stencel, 2.0, MA 14NS 3 SS D6= 1405.90
237: M. Duda - W. Stencel, 2.0, MA 15NS 1 SN C9+1 110-0.05
335: T. Szczepański - D. Kosiorek, 4.0, MA/LD 7EW 4 SN H2-2 2007.55
335: T. Szczepański - D. Kosiorek, 4.0, MA/LD 8EW 4 HS CJ= 420-4.85
335: T. Szczepański - D. Kosiorek, 4.0, MA/LD 9EW 3 NTS C2+1 430-0.26
433: K. Kowalska - K. Kiraga, 3.5, MA 22NS 5 C xS D3-1 100-4.10
433: K. Kowalska - K. Kiraga, 3.5, MA 23NS 3 SE D8= 140-3.28
433: K. Kowalska - K. Kiraga, 3.5, MA 24NS 3 NTN HJ+3 4905.92
540: I. Liberadzki - S. Moroz, 5.0, MA 16EW 4 SN DK= 420-0.49
540: I. Liberadzki - S. Moroz, 5.0, MA 17EW 3 NTN C4-2 1001.38
540: I. Liberadzki - S. Moroz, 5.0, MA 18EW 1 NTW S2+3 1800.03
634: S. Sokół - P. Trębski, 6.5, LD/MA 1EW 4 DE HK-2 1000.08
634: S. Sokół - P. Trębski, 6.5, LD/MA 2EW 3 HE C6-2 100-3.56
634: S. Sokół - P. Trębski, 6.5, LD/MA 3EW 3 DN HJ+3 1707.38
741: A. Liszewska - R. Liszewski, 4.0, MA 19NS 6 SW HJ+1 1460-2.51
741: A. Liszewska - R. Liszewski, 4.0, MA 20NS 3 NTN H6+1 6307.47
741: A. Liszewska - R. Liszewski, 4.0, MA 21NS 4 HE S8-2 1003.05
832: A. Abka - J. Zatorski, 2.5, MA 25NS 4 CS SJ+1 150-1.13
832: A. Abka - J. Zatorski, 2.5, MA 26NS 4 HE D6-1 1002.28
832: A. Abka - J. Zatorski, 2.5, MA 27NS 1 SW D8+3 170-1.41
936: I. Kaca - W. Kaca, 4.0, MA 4EW 2 NTE HK+1 150-4.56
936: I. Kaca - W. Kaca, 4.0, MA 5EW 2 HE CQ+2 1701.05
936: I. Kaca - W. Kaca, 4.0, MA 6EW 3 HW DA+1 1703.92
 +/-
 WYNIK37.07
 MIEJSCE6