Turniej na maksy

Wtorek, 12 grudnia 2017

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
158Aleksy Swoboda
Wiesław Kuś
7.0
3.0
SLOP/10559.5913
223Karol Pokorski
Mirosław Andrzejczak
7.0
4.0
LDLD/11959.4913
355Tadeusz Kois
Szymon Krzyżaniak
2.0
0.5
SLOP/10559.0912
471Julian Lassota
Edmund Gabryś
12.0
5.0
SLSL/5357.8411
526Jan Pajor
Ryszard Maras
4.0
4.0
LDLD/11957.4311
613Kamila Kukuła
Janusz Pawlicki
5.0
5.0
DSDS/29857.3210
763Jan Pudlik
Marek Nicieja
9.0
5.0
SLSL/5356.0010
861Tomasz Kłys
Adrian Bakalarz
5.0
7.0
WP
SL
OP/10555.969
979Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
3.0
2.5
WPWP/25455.718
1040Leszek Szeląg
Piotr Nowicki
5.0
5.0
LDMA/6555.498
1156Agnieszka Pietrzyk
Jerzy Ujma
5.0
12.0
OP
SL
OP/10555.487
1217Andrzej Pliszczyński
Wojciech Lubas
5.0
5.0
DSDS/29855.366
1378Barbara Speth
Małgorzata Zielonacka
1.5
2.0
WPWP/25455.196
1438Bolesław Krzewski
Adam Amrozy
9.0
3.0
LDMA/6554.985
155Teresa Lubas
Robert Księżopolski
0.0
4.0
DSDS/29854.975
1686Ryszard Białkiewicz
Jolanta Materniak
4.0
2.0
WPWP/25454.504
1750Artur Głowacki
Krzysztof Góra
2.0
7.0
OPOP/10554.393
1867Paweł Korombel
Marek Gogołowicz
5.0
2.0
SLSL/5353.773
1931Dariusz Krajewski
Maciej Wiącek
13.0
12.0
LDMA/6553.733
2030Piotr Sobczak
Rafał Maszenda
5.0
3.0
MAMA/6553.643
213Lech Kostecki
Andrzej Litwiński
5.0
5.0
DSDS/29853.483
2210Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/29853.043
2374Janusz Skirło
Janusz Jabłoński
2.5
2.5
SLSL/5352.893
2432Michał Maszenda
Krzysztof Wośkowiak
3.0
5.0
MAMA/6552.762
2548Jarosław Kowalik
Adam Waśko
4.0
4.0
MPMP/4552.752
2614Samuel Bałdysz
Cathy Bałdysz
4.0
17.0
DSDS/29852.442
2715Joanna Kokot
Mateusz Strzelczyk
2.0
2.0
DSDS/29852.422
2828Jarosław Malarski
Paweł Babecki
2.0
4.0
LDLD/11952.172
2959Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
2.5
5.0
OPOP/10552.102
3085Lidia Gapińska
Włodzimierz Kwiatkowski
1.5
12.0
WPWP/25452.072
3145Wiesław Fecko
Marek Urbański
11.0
13.0
MP
LB
MP/4551.962
3233Iwona Zielińska
Wiesław Skupiński
2.5
3.0
MAMA/6551.952
3324Waldemar Brzozowski
Jerzy Mierzejewski
3.0
1.5
LDLD/11951.931
3411Oskar Tokarczuk
Kacper Błasiak
1.5
0.0
DSDS/29851.691
3580Eugeniusz Dota
Janusz Kopras
2.5
3.0
WPWP/25451.101
3672Zofia Rożniatowska
Henryk Bulanda
4.0
2.5
SLSL/5351.061
3737Leszek Łuniewski
Jarosław Szczygieł
12.0
4.0
LD
MA
MA/6550.811
3843Jerzy Kozłowski
Monika Czub-Gołaszewska
3.0
3.0
MPMP/4550.791
3960Henryk Borowiński
Roman Głodek
4.0
0.0
SL
OP/10550.451
4070Tadeusz Parylak
Janusz Szwajkosz
5.0
3.0
SLSL/5350.411
4177Robert Ciesielski
Marcin Bonawenturczak
2.5
2.0
WPWP/25450.171
4246Stanisław Miłkowski
Marek Czernicki
2.0
0.0
MPMP/4550.15
4381Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WPWP/254-0.5650.00
441Janusz Drozdowski
Szymon Niewiadomski
12.0
2.5
DSDS/29850.00
4551Krystyna Fudali
Władysław Fudali
0.0
0.0
OP/10549.65
4644Wacław Owca
Marek Glibowski
2.0
1.5
MPMP/4549.54
4757Kazimierz Zdebski
Andrzej Cholewa
2.5
5.0
SLOP/10549.38
4884Edward Niewierowski
Ryszard Nowicki
11.0
4.0
WPWP/2540.3749.07
4942Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MPMP/4549.03
5027Adam Zaczek
Zdzisław Majer
2.5
2.5
LDLD/11948.77
5139Kazimierz Falkowski
Leszek Dzieńkowski
5.0
7.0
MAMA/6548.60
5275Henryk Duszyński
Barbara Podgórska
4.0
4.0
WPWP/25448.54
5322Czesław Pawłosik
Andrzej Tybura
3.0
5.0
LDLD/11948.52
548Jan Marcinkowski
Kazimierz Bednarek
4.0
9.0
DSDS/29848.47
554Aleksander Skorupa
Jacek Szymura
5.0
4.0
DSDS/29848.31
5668Jacek Czaja
Marek Zych
4.0
0.0
SL
SL/5347.75
5712Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/29847.38
586Franciszek Zarzecki
Lech Warężak
13.0
11.0
DSDS/29847.38
5916Barbara Radomska
Andrzej Suchodolski
3.0
4.0
DSDS/29847.03
6035Roman Kiełkiewicz
Janusz Maruszewski
4.0
4.0
MAMA/6546.57
6129Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
3.0
3.0
MAMA/6546.37
6220Zygmunt Pasterski
Stanisław Wiktorski
0.0
0.0
LDLD/11946.33
6366Helena Gołębiowska
Marek Barański
1.5
1.0
SLSL/5346.20
6453Witold Białas
Aleksander Sejud
5.0
9.0
OPOP/10545.95
6541Jacek Zając
Józef Nastałek
11.0
4.0
MPMP/4545.78
6676Jerzy Rodziewicz
Jerzy Stefanowski
5.0
4.0
WPWP/25445.54
6721Jerzy Kudlik
Zbyszek Ratajczak
1.5
2.0
LDLD/11945.18
6873Zbigniew Durczyński
Tomasz Skowron
2.0
2.0
SLSL/5345.11
6925Dariusz Wojtasiak
Ryszard Zawadzki
0.0
0.5
LDLD/11945.10
7019Bogusław Świeżawski
Sławomir Pawłowski
1.0
1.0
LDLD/11945.08
719Wojciech Skonieczny
Maciej Bielawski
5.0
11.0
DSDS/29844.93
7282Tomasz Powęzka
Roman Sadowski
1.5
2.5
WPWP/25444.89
7354Jerzy Paszylk
Leszek Uryga
1.0
0.0
SL
OP/10544.69
7436Wanda Jeleniewicz
Henryk Robak
0.5
1.0
MAMA/6544.24
752Anna Jankowska
Marcin Pastudzki
3.0
2.5
DSDS/29844.01
7664Stefania Bujdo
Jacek Kamiński
2.0
1.0
SLSL/53-0.6343.89
7769Marek Niedbach
Grzegorz Panek
3.0
2.5
SLSL/5343.75
7883Ryszard Baranowski
Aleksander Minta
0.0
0.0
WPWP/25443.03
797Ryszard Nowak
Marian Ganicz
13.0
3.0
DSDS/29841.41
8034Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
2.5
7.0
MA
LD
MA/6540.87
8152Wiesława Szymanek
Tadeusz Kuc
0.0
0.5

SL
OP/10537.51
8249Urszula Książek
Zygmunt Książek
0.5
0.5
OPOP/10535.76

Statystyka ośrodków...