Turniej na maksy

Wtorek, 12 grudnia 2017

Wyniki z 7 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 13: K. Kukuła - J. Pawlicki, 10.0, DS, DS/298

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
13: L. Kostecki - A. Litwiński, 10.0, DS EW 4 SW DA+1 65052.63
13: L. Kostecki - A. Litwiński, 10.0, DS EW 4 SE D5+1 45052.63
25: T. Lubas - R. Księżopolski, 4.0, DS EW 5 C xE HK-1 10043.42
25: T. Lubas - R. Księżopolski, 4.0, DS EW 5 DN CQ= 40044.74
317: A. Pliszczyński - W. Lubas, 10.0, DS EW 3 NTN D4= 40040.79
317: A. Pliszczyński - W. Lubas, 10.0, DS EW 4 D xN HA= 7100.00
48: J. Marcinkowski - K. Bednarek, 13.0, DS NS 3 NTE H6+2 46051.32
48: J. Marcinkowski - K. Bednarek, 13.0, DS NS 5 CW S3-2 10096.05
510: J. Gładysz - P. Dobryszycki, 24.0, DS EW 1 NTE CJ+1 12066.20
510: J. Gładysz - P. Dobryszycki, 24.0, DS EW 2 NTN D4= 12067.11
616: B. Radomska - A. Suchodolski, 7.0, DS NS 4 C xE HQ= 7100.03
616: B. Radomska - A. Suchodolski, 7.0, DS NS 4 S xN CA+1 69097.37
715: J. Kokot - M. Strzelczyk, 4.0, DS NS 3 S xN SA+1 63097.37
715: J. Kokot - M. Strzelczyk, 4.0, DS NS 4 CW H2= 13014.47
82: A. Jankowska - M. Pastudzki, 5.5, DS NS 5 CS HK+1 62096.05
82: A. Jankowska - M. Pastudzki, 5.5, DS NS 3 NTE DK= 40047.37
94: A. Skorupa - J. Szymura, 9.0, DS EW 5 C xN S7-1 20086.84
94: A. Skorupa - J. Szymura, 9.0, DS EW 4 S xE HQ-2 5000.00
107: R. Nowak - M. Ganicz, 16.0, DS NS 6 H xE S3-4 110098.68
107: R. Nowak - M. Ganicz, 16.0, DS NS 2 DS H7+2 13071.05
119: W. Skonieczny - M. Bielawski, 16.0, DS NS 1 NTN D2+1 12065.55
119: W. Skonieczny - M. Bielawski, 16.0, DS NS 4 SS CQ= 62024.34
1211: O. Tokarczuk - K. Błasiak, 1.5, DS NS 4 SS HJ-1 10026.32
1211: O. Tokarczuk - K. Błasiak, 1.5, DS NS 3 HN SQ= 14090.79
141: J. Drozdowski - S. Niewiadomski, 14.5, DS EW 2 SN C8-2 10088.16
141: J. Drozdowski - S. Niewiadomski, 14.5, DS EW 2 SS DK+4 23071.05
 +/-
 WYNIK57.32
 MIEJSCE6