Turniej na maksy

Wtorek, 12 grudnia 2017

Wyniki z 7 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 10: J. Gładysz - P. Dobryszycki, 24.0, DS, DS/298

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
15: T. Lubas - R. Księżopolski, 4.0, DS NS 4 SS HJ-2 2009.21
15: T. Lubas - R. Księżopolski, 4.0, DS NS 6 CW HK-1 10081.58
27: R. Nowak - M. Ganicz, 16.0, DS EW 3 DW CK+2 1509.21
27: R. Nowak - M. Ganicz, 16.0, DS EW 3 NTE H5= 40089.47
316: B. Radomska - A. Suchodolski, 7.0, DS NS 4 SW DA+1 65047.37
316: B. Radomska - A. Suchodolski, 7.0, DS NS 4 SE D5+1 45047.37
415: J. Kokot - M. Strzelczyk, 4.0, DS NS 3 DS D6+3 17061.84
415: J. Kokot - M. Strzelczyk, 4.0, DS NS 3 D xS HA-3 5002.63
513: K. Kukuła - J. Pawlicki, 10.0, DS NS 1 NTE CJ+1 12033.80
513: K. Kukuła - J. Pawlicki, 10.0, DS NS 2 NTN D4= 12032.89
61: J. Drozdowski - S. Niewiadomski, 14.5, DS EW 5 D xW SQ= 55094.74
61: J. Drozdowski - S. Niewiadomski, 14.5, DS EW 6 DN CQ-1 5081.58
74: A. Skorupa - J. Szymura, 9.0, DS NS 4 HS DA+2 48075.00
74: A. Skorupa - J. Szymura, 9.0, DS NS 3 NTN D2+2 66069.74
86: F. Zarzecki - L. Warężak, 24.0, DS NS 4 SS DA-1 10027.63
86: F. Zarzecki - L. Warężak, 24.0, DS NS 2 SE HQ+1 14028.95
98: J. Marcinkowski - K. Bednarek, 13.0, DS NS 1 NTN D2+2 15088.88
98: J. Marcinkowski - K. Bednarek, 13.0, DS NS 3 NTN D5+2 66075.66
1112: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS EW 3 NTE S4+1 63084.21
1112: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS EW 3 CN SA-1 10071.05
1214: S. Bałdysz - C. Bałdysz, 21.0, DS EW 4 SN H3= 42036.84
1214: S. Bałdysz - C. Bałdysz, 21.0, DS EW 3 NTE HA-2 10018.42
132: A. Jankowska - M. Pastudzki, 5.5, DS EW 2 NTS C5+1 15057.89
132: A. Jankowska - M. Pastudzki, 5.5, DS EW 4 SS DK+2 68025.00
1417: A. Pliszczyński - W. Lubas, 10.0, DS EW 2 SS S4-1 10064.85
1417: A. Pliszczyński - W. Lubas, 10.0, DS EW 4 SN CA-1 5063.16
 +/-
 WYNIK53.04
 MIEJSCE22