Turniej na maksy

Wtorek, 12 grudnia 2017

Wyniki z 7 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 9: W. Skonieczny - M. Bielawski, 16.0, DS, DS/298

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
16: F. Zarzecki - L. Warężak, 24.0, DS EW 4 SN C8-1 5078.95
16: F. Zarzecki - L. Warężak, 24.0, DS EW 4 SS DK+2 68025.00
216: B. Radomska - A. Suchodolski, 7.0, DS NS 4 SS S9+1 65097.37
216: B. Radomska - A. Suchodolski, 7.0, DS NS 3 HN H2-1 5076.32
315: J. Kokot - M. Strzelczyk, 4.0, DS NS 4 SS DA= 62084.21
315: J. Kokot - M. Strzelczyk, 4.0, DS NS 3 NTN S5+1 43097.37
412: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS NS 5 D xW C6-1 10056.58
412: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS NS 4 HN S10-2 1003.95
514: S. Bałdysz - C. Bałdysz, 21.0, DS EW 5 C xE SA-1 2002.74
514: S. Bałdysz - C. Bałdysz, 21.0, DS EW 3 C xE DA= 470100.00
63: L. Kostecki - A. Litwiński, 10.0, DS NS 3 NTS HK-2 2002.63
63: L. Kostecki - A. Litwiński, 10.0, DS NS 3 NTW C3= 40047.37
75: T. Lubas - R. Księżopolski, 4.0, DS NS 3 NTN D4= 40059.21
75: T. Lubas - R. Księżopolski, 4.0, DS NS 4 HE DA= 6203.95
87: R. Nowak - M. Ganicz, 16.0, DS NS 3 HN D3+3 23048.68
87: R. Nowak - M. Ganicz, 16.0, DS NS 2 CS DQ+2 1302.63
1011: O. Tokarczuk - K. Błasiak, 1.5, DS EW 4 S xxN C5= 8800.00
1011: O. Tokarczuk - K. Błasiak, 1.5, DS EW 3 NTE HA-2 10018.42
1113: K. Kukuła - J. Pawlicki, 10.0, DS EW 1 NTN D2+1 12034.45
1113: K. Kukuła - J. Pawlicki, 10.0, DS EW 4 SS CQ= 62075.66
121: J. Drozdowski - S. Niewiadomski, 14.5, DS EW 4 SW DK= 62010.53
121: J. Drozdowski - S. Niewiadomski, 14.5, DS EW 2 SE C8+3 20011.84
1317: A. Pliszczyński - W. Lubas, 10.0, DS EW 4 NTW S4+1 46048.68
1317: A. Pliszczyński - W. Lubas, 10.0, DS EW 3 NTE H5= 40089.47
144: A. Skorupa - J. Szymura, 9.0, DS NS 4 S xN SA-3 50038.16
144: A. Skorupa - J. Szymura, 9.0, DS NS 1 NTS S7+1 12053.95
 +/-
 WYNIK44.93
 MIEJSCE71