Turniej na maksy

Czwartek, 7 września 2017

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
130Kazimierz Ligęza
Jarosław Żurawski
5.0
4.0
KPKP/5068.4511
21Jacek Krystecki
Bohdan Błęcki
3.0
11.0
DSDS/6766.2311
363Andrzej Janda
Andrzej Stasiński
5.0
5.0
PKPK/5164.8810
473Waldemar Kożuchowski
Sławomir Czapliński
4.0
7.0
WPWP/25264.139
558Maciej Szczerczak
Andrzej Kusion
4.0
7.0
MPMP/4061.739
621Janusz Hampel
Mariusz Zydorczak
0.0
0.0
DS/9461.618
740Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
9.0
MAMA/5860.308
820Artur Janoś
Krzysztof Tokar
3.0
3.0
DSDS/9460.207
929Andrzej Buczkowski
Stanisław Łański
4.0
9.0
KPKP/5059.347
1067Izabella Klar
Marek Rusek
2.0
2.5
PKPK/5159.296
1133Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
4.0
MAMA/5856.895
1259Marcin Wilczyński
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4056.025
137Jerzy Gładysz
Piotr Kulesza
12.0
5.0
DSDS/6755.954
1415Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
5.0
DS
KP
DS/6755.744
1513Stanisław Korona
Stanisław Greszta
3.0
1.5
DS
OP
DS/6755.363
1645Andrzej Kopański
Stanisław Urbanowski
3.0
7.0
MPMP/401.1154.303
1735Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MAMA/5854.273
1831Wacław Danilczuk
Mieczysław Romanowski
5.0
2.5
KPKP/5054.232
195Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/6753.962
209Małgorzata Turska-Marcinowska
Lech Warężak
7.0
9.0
DSDS/6753.662
2118Andrzej Suchodolski
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/6753.592
2210Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DSDS/6753.572
2328Lucyna Gozdek
Elżbieta Olejnik
1.5
1.5
KPKP/5053.142
2443Tytus Bisping
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/401.1153.102
2553Tadeusz Rejdych
Marek Heichel
7.0
3.0
MPMP/4052.722
266Wojciech Skonieczny
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/6752.722
2756Hanna Leskiewicz-Łazarska
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MPMP/4052.492
2852Andrzej Lasota
Roman Urbański
5.0
1.5
MPMP/4052.291
2923Bartosz Ruciński
Jerzy Chodyka
0.5
1.0
DSDS/9452.191
3026Józef Sławenta
Tomasz Dorobek
5.0
3.0
DSDS/9452.051
3147Marek Pietrzak
Halina Samborek
2.0
2.0
MPMP/401.1151.571
3236Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
3.0
3.0
MAMA/5851.391
3371Andrzej Malenta
Tadeusz Bryła
5.0
0.5
WPWP/25251.081
3476Piotr Solecki
Marcel Solecki
7.0
0.0
WP
WP/25250.831
3560
0.0
0.0
MP/4050.651
3644Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.0
2.5
MPMP/401.1150.591
3722Roman Żyto
Ryszard Wojtala
4.0
3.0
DSDS/9450.501
3812Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DSDS/6750.44
3948Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
5.0
2.0
MPMP/401.1149.96
4065Jacek Gąsiorek
Marek Naprawa
2.0
0.0
PK
PK/5149.88
4172Jolanta Ziętara
Adam Piszczek
5.0
1.5
WPWP/25249.84
428Krzysztof Lewandowski
Tomasz Struzik
5.0
5.0
WP
DS
DS/6749.67
4341Michał Blutchard
Daniel Wacławek
0.0
2.0
MAMA/5849.53
4455Andrzej Jeż
Maria Moryto
5.0
4.0
MPMP/4049.51
4537Janusz Pietrzak
Waldemar Kostrzewa
5.0
4.0
MAMA/5848.75
4642Bogdan Kakietek
Janusz Tomaszczuk
5.0
2.0
MAMA/5848.37
472Zdzisław Malkiewicz
Sławomir Zagórski
4.0
2.5
DSDS/6748.19
4839Alojzy Ziółkowski
Ilona Ziółkowska
0.0
0.5
MAMA/5847.95
4916Ryszard Rolka
Jerzy Neter
5.0
5.0
DSDS/6747.79
5049Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
0.0
0.0
MPMP/401.1147.09
5157Krystian Blaut
Jerzy Bałon
2.5
2.0
MPMP/4047.01
5270Elżbieta Szałas
Waldemar Czajkowski
0.0
1.5

WP
WP/25246.71
5362Damian Smulski
Zygmunt Szczudło
3.0
2.0
PKPK/5146.67
5450Bolesław Zysek
Jan Szafraniec
1.5
2.5
MPMP/4046.61
5517Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6746.21
5654Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MPMP/4045.99
5768Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
3.0
PKPK/5145.49
5851Zbigniew Gruszecki
Jacek Jurczyński
4.0
2.5
MPMP/401.1144.29
5975Paweł Sosnowski
Andrzej Małdziński
4.0
4.0
WPWP/25244.25
6038Dariusz Gelo
Włodzimierz Rutkowski
1.5
4.0
MAMA/5843.35
614Marcin Motykiewicz
Janusz Kowalski
4.0
1.5
DSDS/6743.22
6274Jarosław Hilbrecht
Jerzy Gurzęda
7.0
7.0
WPWP/25243.16
6346Maria Haldenby
Colin Haldenby
0.0
0.0
MPMP/401.1142.97
6466Tomasz Wiechowski
Henryk Larwa
0.0
0.0
PK/5142.49
6524Mirosław Powązka
Andrzej Wójtowicz
3.0
2.0
DSDS/9441.38
6664Tomasz Mazur
Tadeusz Urbanek
3.0
5.0
PKPK/5141.30
6711Wojciech Szałapak
Marek Filak
3.0
0.0
DSDS/6739.33
6834Ryszard Pietrzak
Krzysztof Wierzbicki
0.5
0.0
MAMA/5839.20
6932Lech Kobajło
Ryszard Kurpios
1.0
1.5
KPKP/5038.73
7014Anna Jankowska
Bartosz Pastudzki
3.0
0.5
DS
PM
DS/6738.64
713Maciej Rochowicz
Rafał Gregorowicz
5.0
2.5
DSDS/6735.71
7219Andrzej Hołówko
Zenon Szanfisz
1.0
2.0
DSDS/9432.08
7327Michał Samól
Łukasz Figler
0.0
0.0
KP/5030.11

Statystyka ośrodków...