Turniej na maksy

Czwartek, 7 września 2017

Wyniki z 7 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 14: A. Jankowska - B. Pastudzki, 3.5, DS/PM, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
13: M. Rochowicz - R. Gregorowicz, 7.5, DS 17EW 1 NTW C3+2 15065.14
13: M. Rochowicz - R. Gregorowicz, 7.5, DS 18EW 1 HS S7+2 14066.65
24: M. Motykiewicz - J. Kowalski, 5.5, DS 19EW 4 DS SA-1 5057.35
24: M. Motykiewicz - J. Kowalski, 5.5, DS 20EW 3 NTE SK= 60066.18
35: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 21EW 2 HN CA= 11019.72
35: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 22EW 3 NTN H4= 40036.38
46: W. Skonieczny - J. Drozdowski, 17.0, DS 23EW 3 NTE DQ+2 66037.89
46: W. Skonieczny - J. Drozdowski, 17.0, DS 24EW 4 SE CA-1 509.13
57: J. Gładysz - P. Kulesza, 17.0, DS 25EW 3 NTS D3+3 49039.40
57: J. Gładysz - P. Kulesza, 17.0, DS 26EW 4 SE CJ-2 20020.37
68: K. Lewandowski - T. Struzik, 10.0, WP/DS 1EW 4 HS DT-1 5075.74
68: K. Lewandowski - T. Struzik, 10.0, WP/DS 2EW 4 HE D6-2 1007.61
79: M. Turska-Marcinowska - L. Warężak, 16.0, DS 3EW 4 SN HT+2 48031.83
79: M. Turska-Marcinowska - L. Warężak, 16.0, DS 4EW 4 SN D8+1 6503.07
810: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 5EW 3 HxE S3-2 3003.07
810: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 6EW 6 SxW DT-4 11000.04
911: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 7EW 1 NTN H5+1 12063.62
911: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 8EW 3 NTW H2-1 506.10
1012: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 9EW 3 CW CQ-1 10090.87
1012: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 10EW 2 DS S8+2 13057.57
1113: S. Korona - S. Greszta, 4.5, DS/OP 11EW 4 HxW SQ-2 30019.72
1113: S. Korona - S. Greszta, 4.5, DS/OP 12EW 3 NTE HQ+1 43054.54
121: J. Krystecki - B. Błęcki, 14.0, DS 13EW 4 HN HA+1 65019.72
121: J. Krystecki - B. Błęcki, 14.0, DS 14EW 4 SN H6+1 45027.29
132: Z. Malkiewicz - S. Zagórski, 6.5, DS 15EW 081.79
132: Z. Malkiewicz - S. Zagórski, 6.5, DS 16EW 2 SE H6+1 14043.94
 +/-
 WYNIK38.64
 MIEJSCE70