Turniej na maksy

Czwartek, 7 września 2017

Wyniki z 7 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 7: J. Gładysz - P. Kulesza, 17.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
117: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 11EW 3 HxE C7-2 30019.72
117: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 12EW 3 NTE HQ+1 43054.54
215: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 15EW 2 SS D2= 11068.17
215: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 16EW 2 SW DJ+1 14043.94
310: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 9EW 2 DN CA+1 11077.25
310: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 10EW 4 SN HQ-1 10080.28
41: J. Krystecki - B. Błęcki, 14.0, DS 21NS 046.97
41: J. Krystecki - B. Błęcki, 14.0, DS 22NS 2 CxxE HA-1 40063.62
514: A. Jankowska - B. Pastudzki, 3.5, DS/PM 25NS 3 NTS D3+3 49060.60
514: A. Jankowska - B. Pastudzki, 3.5, DS/PM 26NS 4 SE CJ-2 20079.63
62: Z. Malkiewicz - S. Zagórski, 6.5, DS 17NS 1 NTW C3+1 12066.65
62: Z. Malkiewicz - S. Zagórski, 6.5, DS 18NS 4 NTS DK= 63089.36
718: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 13EW 4 HN C5= 62048.49
718: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 14EW 4 SxN HK-1 10080.28
83: M. Rochowicz - R. Gregorowicz, 7.5, DS 23EW 4 HW DT+2 68050.00
83: M. Rochowicz - R. Gregorowicz, 7.5, DS 24EW 4 SE DA= 42059.08
916: R. Rolka - J. Neter, 10.0, DS 19NS 3 SS H3-2 10014.71
916: R. Rolka - J. Neter, 10.0, DS 20NS 3 NTE SK+1 6305.88
1013: S. Korona - S. Greszta, 4.5, DS/OP 7EW 1 NTN H5+1 12063.62
1013: S. Korona - S. Greszta, 4.5, DS/OP 8EW 1 NTW S3+4 21063.62
1112: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 1EW 2 HS H8+1 14036.38
1112: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 2EW 2 HE D3-2 1007.61
1211: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 5NS 3 DN SK+1 13062.11
1211: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 6NS 5 HE DA-1 10056.06
134: M. Motykiewicz - J. Kowalski, 5.5, DS 3NS 4 SN DA+2 48068.17
134: M. Motykiewicz - J. Kowalski, 5.5, DS 4NS 4 SN D7= 62087.85
 +/-
 WYNIK55.95
 MIEJSCE13