Turniej na maksy

Czwartek, 7 września 2017

Wyniki z 7 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 16: R. Rolka - J. Neter, 10.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
112: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 3EW 3 DxE S8-3 8003.07
112: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 4EW 3 SN D7= 14056.06
213: S. Korona - S. Greszta, 4.5, DS/OP 5EW 3 DN DT+1 13037.89
213: S. Korona - S. Greszta, 4.5, DS/OP 6EW 6 HE DA-2 20018.21
31: J. Krystecki - B. Błęcki, 14.0, DS 7EW 2 HN D3+1 14046.97
31: J. Krystecki - B. Błęcki, 14.0, DS 8EW 3 NTW S7-1 506.10
42: Z. Malkiewicz - S. Zagórski, 6.5, DS 9EW 2 SS DA+1 14034.86
42: Z. Malkiewicz - S. Zagórski, 6.5, DS 10EW 5 CxE SA-2 50027.29
53: M. Rochowicz - R. Gregorowicz, 7.5, DS 11EW 5 CxN SK-3 50099.96
53: M. Rochowicz - R. Gregorowicz, 7.5, DS 12EW 3 CE HQ+2 1509.13
64: M. Motykiewicz - J. Kowalski, 5.5, DS 13EW 4 HS C4-1 10095.42
64: M. Motykiewicz - J. Kowalski, 5.5, DS 14EW 4 SN CA+1 45027.29
75: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 15EW 2 SN C2+1 14045.46
75: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 16EW 2 SW DJ+1 14043.94
86: W. Skonieczny - J. Drozdowski, 17.0, DS 17EW 1 NTW C3+1 12033.35
86: W. Skonieczny - J. Drozdowski, 17.0, DS 18EW 3 NTN SQ= 60034.86
97: J. Gładysz - P. Kulesza, 17.0, DS 19EW 3 SS H3-2 10085.29
97: J. Gładysz - P. Kulesza, 17.0, DS 20EW 3 NTE SK+1 63094.12
108: K. Lewandowski - T. Struzik, 10.0, WP/DS 21EW 2 NTE HJ-1 5039.40
108: K. Lewandowski - T. Struzik, 10.0, WP/DS 22EW 3 HxE HA= 73099.96
119: M. Turska-Marcinowska - L. Warężak, 16.0, DS 23EW 4 HW D9+2 68050.00
119: M. Turska-Marcinowska - L. Warężak, 16.0, DS 24EW 4 SW H9-1 509.13
1210: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 25EW 5 DN S3+1 42066.65
1210: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 26EW 5 CxN SJ-1 20078.07
1311: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 1EW 4 HS C8-1 5075.74
1311: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 2EW 3 CE S5-1 5024.26
 +/-
 WYNIK47.79
 MIEJSCE49