Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 24 sierpnia 2017

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
148Anna Kondyjowska
Kazimierz Wiliński
3.0
7.0
ZPZP/3083.6062.299
212Jacek Krystecki
Bohdan Błęcki
3.0
11.0
DSDS/6745.169
37Marek Woźniak
Mirosław Fechner
4.0
7.0
DSDS/6745.038
432Sławomir Tomaszewski
Krzysztof Galubiński
2.0
1.5
WPWP/24738.887
540Jerzy Dziemidowicz
Zygmunt Kwiatkowski
2.5
0.0
ZP
ZP/3083.6037.916
635Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/24737.695
718Marek Bałdysz
Tomasz Struzik
13.0
5.0
DSDS/6735.525
815Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
5.0
5.0
DSDS/6732.314
914Marcin Paplaczyk
Waldemar Majewski
2.0
3.0
WP
DS
DS/6731.163
1023Wiesław Ogrodnik
Artur Winkler
5.0
9.0
DSDS/723.6029.152
1127Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
0.5
1.0
DSDS/723.6028.302
1241Krzysztof Orzechowski
Jerzy Sadowski
5.0
12.0
ZPZP/3083.6023.892
1313Ryszard Rolka
Barbara Radomska
5.0
3.0
DSDS/6723.652
1424Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/723.6023.342
1530Jarosław Lubczyński
Jacek Kokociński
5.0
5.0
WPWP/24719.502
1625Tadeusz Kowalik
Waldemar Siuda
5.0
12.0
DSDS/723.6016.502
1716Arkadiusz Poziemski
Samuel Bałdysz
2.5
4.0
DSDS/6715.071
1822Marek Drecki
Janusz Kozioł
7.0
2.0
DSDS/723.6013.771
1943Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
9.0
5.0
ZPZP/3083.6013.331
201Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/6713.021
2134Małgorzata Zielonacka
Włodzimierz Kwiatkowski
2.0
12.0
WPWP/2479.601
2233Jarosław Nowak
Janusz Suszczyński
2.0
4.0
WPWP/2478.841
2339Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
4.0
5.0
ZPZP/3083.607.771
2420Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.5
DSDS/723.605.39
2511Zdzisław Malkiewicz
Sławomir Zagórski
4.0
2.5
DSDS/671.74
263Anna Jankowska
Marcin Pastudzki
3.0
2.5
DSDS/671.64
2710Janusz Drozdowski
Krzysztof Obłój
12.0
4.0
DSDS/671.40
2846Stanisław Kietrys
Lech Sulżycki
7.0
7.0
ZPZP/3083.60-0.14
2929Ewa Knapik
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WPWP/247-4.55
306Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/67-5.59
319Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/67-11.38
322Lech Warężak
Jerzy Gładysz
9.0
12.0
DSDS/67-12.88
3319Piotr Rapacki
Mateusz Maliszkiewicz
1.5
0.0
DSDS/723.60-13.71
3436Stefan Gronowski
Arkadiusz Pohl
0.0
1.0
NZ
WP
WP/247-15.40
3526Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/723.60-16.33
3631Piotr Surdyk
Lidia Gapińska
2.5
1.5
WPWP/247-17.21
3717Stanisław Greszta
Stanisław Korona
1.5
3.0
OP
DS
DS/67-25.26
3845Tadeusz Mediuch
Bolesław Tomaszewski
0.5
0.0
ZP
ZP/3083.60-28.66
3944Witold Mateńko
Bogdan Wiliński
4.0
0.0
ZP
ZP/3083.60-36.90
4038Lidia Suszczyńska
Adam Peszke
0.0
4.0
WPWP/247-38.45
4137Grażyna Domieracka
Marek Maliński
0.0
0.0
NZWP/247-38.89
424Andrzej Suchodolski
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/67-41.88
4342Eugeniusz Kozak
Maciej Silski
1.0
0.0
ZP
ZP/3083.60-47.08
4421Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/723.60-54.00
455Marcin Motykiewicz
Sławek Robel
4.0
5.0
DS
KP
DS/67-2.00-56.97
468Marian Krzypkowski
Andrzej Chodowski
1.5
1.5
DSDS/67-93.74

Statystyka ośrodków...