Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 24 sierpnia 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 34: M. Zielonacka - W. Kwiatkowski, 14.0, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
133: J. Nowak - J. Suszczyński, 6.0, WP 7EW 4 SN D7+1 650-3.71
133: J. Nowak - J. Suszczyński, 6.0, WP 8EW 3 DS C3-2 100-0.14
133: J. Nowak - J. Suszczyński, 6.0, WP 9EW 4 HW DJ= 62010.00
236: S. Gronowski - A. Pohl, 1.0, NZ/WP 13EW 6 SS D8= 1430-5.57
236: S. Gronowski - A. Pohl, 1.0, NZ/WP 14EW 3 HE D2+2 2002.52
236: S. Gronowski - A. Pohl, 1.0, NZ/WP 15EW 4 S xW D7-1 100-2.29
331: P. Surdyk - L. Gapińska, 4.0, WP 16NS 5 HN S4-2 1003.05
331: P. Surdyk - L. Gapińska, 4.0, WP 17NS 4 HN D5-1 50-7.24
331: P. Surdyk - L. Gapińska, 4.0, WP 18NS 3 HE D3+1 1703.14
437: G. Domieracka - M. Maliński, 0.0, NZ 10EW 4 HN CJ+1 650-5.24
437: G. Domieracka - M. Maliński, 0.0, NZ 11EW 2 DW H10+1 1103.95
437: G. Domieracka - M. Maliński, 0.0, NZ 12EW 3 DW CK= 1103.24
535: W. Szczepaniak - B. Podgórska, 9.0, WP 25NS 4 D xW SA-2 5005.55
535: W. Szczepaniak - B. Podgórska, 9.0, WP 26NS 2 SS DJ-1 100-3.62
535: W. Szczepaniak - B. Podgórska, 9.0, WP 27NS 4 CW D6-1 500.86
630: J. Lubczyński - J. Kokociński, 10.0, WP 19EW 4 SS CA-1 500.90
630: J. Lubczyński - J. Kokociński, 10.0, WP 20EW 4 SN D10= 620-2.90
630: J. Lubczyński - J. Kokociński, 10.0, WP 21EW 3 SE DK-1 50-0.29
729: E. Knapik - Z. Mikołajczyk, 9.0, WP 4EW 4 SS H7+2 6800.90
729: E. Knapik - Z. Mikołajczyk, 9.0, WP 5EW 4 SE HK+1 4500.57
729: E. Knapik - Z. Mikołajczyk, 9.0, WP 6EW 4 HW S2= 62010.05
832: S. Tomaszewski - K. Galubiński, 3.5, WP 22NS 3 HN S10-3 150-5.71
832: S. Tomaszewski - K. Galubiński, 3.5, WP 23NS 2 HW D9+3 2003.76
832: S. Tomaszewski - K. Galubiński, 3.5, WP 24NS 4 S xN HA-2 300-2.38
938: L. Suszczyńska - A. Peszke, 4.0, WP 1NS 4 SS H8= 4204.57
938: L. Suszczyńska - A. Peszke, 4.0, WP 2NS 2 CS H7-2 2000.76
938: L. Suszczyńska - A. Peszke, 4.0, WP 3NS 3 HS DA-2 100-5.14
 +/-
 WYNIK9.60
 MIEJSCE21