Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 24 sierpnia 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 1: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
110: J. Drozdowski - K. Obłój, 16.0, DS 1NS 4 SN HA+1 4505.24
110: J. Drozdowski - K. Obłój, 16.0, DS 2NS 2 DE D4+1 1103.38
110: J. Drozdowski - K. Obłój, 16.0, DS 3NS 5 CN HA= 4007.00
218: M. Bałdysz - T. Struzik, 18.0, DS 4NS 5 SS H7+1 680-0.90
218: M. Bałdysz - T. Struzik, 18.0, DS 5NS 6 SxE HK-1 10011.00
218: M. Bałdysz - T. Struzik, 18.0, DS 6NS 3 HW D4= 1400.24
316: A. Poziemski - S. Bałdysz, 6.5, DS 7NS 4 SN D7= 6202.71
316: A. Poziemski - S. Bałdysz, 6.5, DS 8NS 4 CxN HA-2 300-4.62
316: A. Poziemski - S. Bałdysz, 6.5, DS 9NS 5 HW DJ-2 2003.95
417: S. Greszta - S. Korona, 4.5, OP/DS 10NS 6 HS SA-1 100-7.62
417: S. Greszta - S. Korona, 4.5, OP/DS 11NS 2 DW HT-1 500.00
417: S. Greszta - S. Korona, 4.5, OP/DS 12NS 3 DW HQ= 110-3.24
515: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 13NS 6 CS D8= 13704.19
515: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 14NS 2 HE DJ+1 140-0.67
515: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 15NS 4 HS S5-1 100-2.48
614: M. Paplaczyk - W. Majewski, 5.0, WP/DS 16NS 5 HN S4-3 1502.00
614: M. Paplaczyk - W. Majewski, 5.0, WP/DS 17NS 3 NTS DT+1 4303.29
614: M. Paplaczyk - W. Majewski, 5.0, WP/DS 18NS 2 HW DK+3 2002.57
713: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 19EW 4 SS CK-1 500.90
713: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 20EW 4 SN C6+1 650-3.95
713: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 21EW 4 SE DA-2 100-1.57
812: J. Krystecki - B. Błęcki, 14.0, DS 22EW 1 NTS DT= 90-0.62
812: J. Krystecki - B. Błęcki, 14.0, DS 23EW 2 HW D9+3 200-3.76
812: J. Krystecki - B. Błęcki, 14.0, DS 24EW 3 SN DQ-1 50-3.05
911: Z. Malkiewicz - S. Zagórski, 6.5, DS 25EW 3 SS DA+1 1702.40
911: Z. Malkiewicz - S. Zagórski, 6.5, DS 26EW 1 NTN DA+2 150-2.52
911: Z. Malkiewicz - S. Zagórski, 6.5, DS 27EW 4 CW D6-1 50-0.86
 +/-
 WYNIK13.02
 MIEJSCE20