Turniej na maksy

Czwartek, 17 sierpnia 2017

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
129Jakub Zatorski
Przemysław Kurzak
1.5
2.5
MA
OP
KOIM/24862.409
235Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.0
5.0
MPMP/10361.579
325Aron Shindler
Dominik Rajtar
1.0
1.5
MPKOIM/24860.448
427Joanna Kokot
Szymon Drzazga
1.5
0.0
DS
SL
KOIM/24859.957
516Julia Grodzka
Mikołaj Bogucki
1.5
0.5
LU
MP
KOIM/24859.147
656Piotr Solecki
Stanisław Janik
7.0
13.0
WP
LB
WP/25259.076
728Karolina Kowalska
Kamila Kiraga
1.5
1.5
MAKOIM/24858.535
87Julia Chrabąszcz
Adrian Bakalarz
0.0
7.0
MP
SL
KOIM/24857.425
944Wit Klapper
Zbigniew Przeginiak
21.0
4.0
SL
MP
MP/10356.954
102Łukasz Rokita
Ireneusz Szulc
4.0
4.0
DSDS/9456.794
118Filip Suwada
Marcel Fabiańczyk
0.0
0.0
MPKOIM/24856.563
1248Jerzy Stypiński
Andrzej Małdziński
3.0
4.0
WPWP/25255.962
1322Maciej Szewczyk
Tomasz Kopka
0.0
2.5
MAKOIM/24855.742
1423Anna Skalny
Rafał Skalny
0.5
0.0
MPKOIM/24854.682
1545Jerzy Michałek
Adam Cichoń
21.0
2.5
SL
MP
MP/10354.532
166Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/9454.352
1752Ryszard Sawicki
Paweł Sosnowski
5.0
4.0
WPWP/25254.082
1842Halina Samborek
Marek Pietrzak
2.0
2.0
MPMP/10353.902
1941Tytus Bisping
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MPMP/10353.862
2037Stanisław Mierzwa
Robert Podsiadły
7.0
4.0
MPMP/10353.311
2150Jarosław Hilbrecht
Sławomir Czapliński
7.0
7.0
WPWP/25253.181
2233Bolesław Zysek
Jan Szafraniec
1.5
2.5
MPMP/10352.791
2331Marek Dąbek
Krystian Blaut
2.5
2.5
MPMP/10352.771
2415Anna Basiura
Alicja Kuśnierz
0.0
0.0
MPKOIM/24852.111
2524Stanisław Ochoński
Mateusz Rogala
0.5
0.5
MPKOIM/24852.001
2649Przemysław Maliszewski
Jan Linke
4.0
4.0
WPWP/25251.911
273Jerzy Chodyka
Bartosz Ruciński
1.0
0.5
DSDS/9451.551
2821Kamil Liszka
Paweł Hermansdorfer
0.0
0.5
MP
SL
KOIM/24851.391
295Ryszard Wojtala
Roman Żyto
3.0
4.0
DSDS/9451.12
3040Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
0.0
0.0
MPMP/10349.77
3132Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
4.0
4.0
MPMP/10349.17
3220Piotr Pyrak
Jakub Dziuba
0.0
1.0
MAKOIM/24849.00
3310Gabriela Kroner
Dominika Ocylok
0.0
2.0
MP
DS
KOIM/24848.32
3454Tadeusz Bryła
Adam Piszczek
0.5
1.5
WPWP/25247.90
3526Łucja Ciborowska
Alicja Bigosińska
0.0
0.0
MPKOIM/24847.17
369Łukasz Słuszniak
Wojciech Starzyk
0.0
0.0
MPKOIM/24846.63
3734Andrzej Kopański
Stanisław Urbanowski
3.0
7.0
MPMP/10346.61
3839Halina Święch
Leszek Faber
7.0
3.0
MPMP/10346.48
3914Mikołaj Paluczek
Franek Kłonowski
0.0
0.0
KOIM/24846.13
404Artur Janoś
Krzysztof Tokar
3.0
3.0
DSDS/9445.83
4136Hanna Leskiewicz-Łazarska
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MPMP/10345.82
4253Romuald Bartoszko
Stefan Samól
5.0
3.0
WPWP/25245.53
4317Marcin Dworak
Radosław Ziobro
0.0
0.0
MPKOIM/24845.33
4443Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
0.0
2.0
MPMP/10345.27
451Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DSDS/9444.35
4611Laura Cichoń
Agata Warunek
0.0
0.0
MPKOIM/24844.01
4718Agata Kowal
Hanna Cudak
7.0
0.0
MP
 
KOIM/24843.83
4851Waldemar Czajkowski
Andrzej Malenta
1.5
5.0
WPWP/25243.77
4938Ewa Kwiecień
Piotr Stefanów
3.0
2.0
MPMP/10342.56
5030Karolina Borek
Milena Szewczyk
0.0
0.0
MAKOIM/24842.23
5112Karol Kraska
Wiktor Gut
0.0
0.0
MPKOIM/24839.96
5255Beata Buczkowska-Linke
Waldemar Kożuchowski
3.0
4.0
WPWP/25238.60
5346Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.0
MPMP/10334.66
5419Szymon Pawłowski
Dominik Florczak
0.0
0.0
MAKOIM/24834.12
5513Dawid Steffen
Hubert Nowakowski
0.0
0.0
KOIM/24832.90

Statystyka ośrodków...