Turniej na maksy

Czwartek, 17 sierpnia 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 10: G. Kroner - D. Ocylok, 2.0, MP/DS, KOIM/248

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
19: Ł. Słuszniak - W. Starzyk, 0.0, MP 3EW 3 SS C5-2 10073.96
19: Ł. Słuszniak - W. Starzyk, 0.0, MP 4EW 2 HE CK+1 14020.04
214: M. Paluczek - F. Kłonowski, 0.0, 5EW 4 HW S5-3 15095.93
214: M. Paluczek - F. Kłonowski, 0.0, 6EW 3 SN CK-1 5081.95
311: L. Cichoń - A. Warunek, 0.0, MP 7EW 2 DW C8+1 11089.94
311: L. Cichoń - A. Warunek, 0.0, MP 8EW 2 CE D8= 9026.04
422: M. Szewczyk - T. Kopka, 2.5, MA 9EW 3 NTS H7-3 15081.95
422: M. Szewczyk - T. Kopka, 2.5, MA 10EW 2 SN H2+1 14032.03
525: A. Shindler - D. Rajtar, 2.5, MP 11EW 5 SN DA+1 48016.05
525: A. Shindler - D. Rajtar, 2.5, MP 12EW 4 S xxS S5-2 100099.93
628: K. Kowalska - K. Kiraga, 3.0, MA 13EW 3 NTW DJ+3 69093.93
628: K. Kowalska - K. Kiraga, 3.0, MA 14EW 4 S xW DK-2 30036.02
78: F. Suwada - M. Fabiańczyk, 0.0, MP 15EW 3 DE SK-1 5018.05
78: F. Suwada - M. Fabiańczyk, 0.0, MP 16EW 2 HE D3+2 17046.01
826: Ł. Ciborowska - A. Bigosińska, 0.0, MP 17EW 1 NTE SJ= 9077.96
826: Ł. Ciborowska - A. Bigosińska, 0.0, MP 18EW 4 HW S6= 42059.99
916: J. Grodzka - M. Bogucki, 2.0, LU/MP 19EW 4 CW CJ= 13012.06
916: J. Grodzka - M. Bogucki, 2.0, LU/MP 20EW 4 SW HJ-1 10016.05
1023: A. Skalny - R. Skalny, 0.5, MP 21EW 4 HE SJ-1 5024.04
1023: A. Skalny - R. Skalny, 0.5, MP 22EW 3 NTW C6-1 10012.06
1117: M. Dworak - R. Ziobro, 0.0, MP 23EW 3 NT xxN HJ= 10000.00
1117: M. Dworak - R. Ziobro, 0.0, MP 24EW 4 H xE CA-2 3009.62
1229: J. Zatorski - P. Kurzak, 4.0, MA/OP 25EW 6 DW HA= 137080.77
1229: J. Zatorski - P. Kurzak, 4.0, MA/OP 26EW 4 SS DA-1 10073.08
1327: J. Kokot - S. Drzazga, 1.5, DS/SL 27EW 3 NTN H2+2 46032.69
1327: J. Kokot - S. Drzazga, 1.5, DS/SL 28EW 4 SN CJ= 62046.29
 +/-
 WYNIK48.32
 MIEJSCE33