Turniej na maksy

Czwartek, 17 sierpnia 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 12: K. Kraska - W. Gut, 0.0, MP, KOIM/248

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
111: L. Cichoń - A. Warunek, 0.0, MP 5EW 4 SS HQ+2 68069.97
111: L. Cichoń - A. Warunek, 0.0, MP 6EW 2 HS SQ-2 10095.93
222: M. Szewczyk - T. Kopka, 2.5, MA 7EW 1 NTN CJ-2 20097.93
222: M. Szewczyk - T. Kopka, 2.5, MA 8EW 1 CE D4+1 9026.04
325: A. Shindler - D. Rajtar, 2.5, MP 9EW 2 DS HQ+1 11026.04
325: A. Shindler - D. Rajtar, 2.5, MP 10EW 2 SN H2+1 14032.03
428: K. Kowalska - K. Kiraga, 3.0, MA 11EW 4 SN C7= 42044.01
428: K. Kowalska - K. Kiraga, 3.0, MA 12EW 3 SS S6+1 17018.05
58: F. Suwada - M. Fabiańczyk, 0.0, MP 13EW 6 S xW C7-4 11000.07
58: F. Suwada - M. Fabiańczyk, 0.0, MP 14EW 2 NTS SQ+3 21046.01
626: Ł. Ciborowska - A. Bigosińska, 0.0, MP 15EW 1 NTS CA-1 10026.04
626: Ł. Ciborowska - A. Bigosińska, 0.0, MP 16EW 2 HE CQ+2 17046.01
716: J. Grodzka - M. Bogucki, 2.0, LU/MP 17EW 1 NTE SJ-3 15020.04
716: J. Grodzka - M. Bogucki, 2.0, LU/MP 18EW 1 NTW S3+1 12016.05
823: A. Skalny - R. Skalny, 0.5, MP 19EW 3 DE SJ+1 13012.06
823: A. Skalny - R. Skalny, 0.5, MP 20EW 2 CS D6+1 11010.06
917: M. Dworak - R. Ziobro, 0.0, MP 21EW 4 SS H5-1 10036.02
917: M. Dworak - R. Ziobro, 0.0, MP 22EW 3 CN S4-1 5024.04
1029: J. Zatorski - P. Kurzak, 4.0, MA/OP 23EW 3 NTW C6-4 40015.38
1029: J. Zatorski - P. Kurzak, 4.0, MA/OP 24EW 4 HE DK-3 15019.23
1127: J. Kokot - S. Drzazga, 1.5, DS/SL 25EW 5 DE H8+1 62034.62
1127: J. Kokot - S. Drzazga, 1.5, DS/SL 26EW 4 SS DA-1 10073.08
1219: S. Pawłowski - D. Florczak, 0.0, MA 27EW 3 NTN H4+1 43073.08
1219: S. Pawłowski - D. Florczak, 0.0, MA 28EW 3 SN SQ+2 20087.09
139: Ł. Słuszniak - W. Starzyk, 0.0, MP 1EW 2 HS CK-1 5052.00
139: Ł. Słuszniak - W. Starzyk, 0.0, MP 2EW 4 SN CK+1 65038.02
 +/-
 WYNIK39.96
 MIEJSCE51