Turniej na maksy

Czwartek, 17 sierpnia 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 26: Ł. Ciborowska - A. Bigosińska, 0.0, MP, KOIM/248

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
129: J. Zatorski - P. Kurzak, 4.0, MA/OP 21NS 4 HE SJ-2 10089.94
129: J. Zatorski - P. Kurzak, 4.0, MA/OP 22NS 1 NTW S4+2 15014.05
27: J. Chrabąszcz - A. Bakalarz, 7.0, MP/SL 3EW 1 NTS S3-2 10073.96
27: J. Chrabąszcz - A. Bakalarz, 7.0, MP/SL 4EW 2 SS H7-2 20038.02
330: K. Borek - M. Szewczyk, 0.0, MA 27NS 3 CN H3+4 1906.73
330: K. Borek - M. Szewczyk, 0.0, MA 28NS 2 SN D7+3 20012.91
48: F. Suwada - M. Fabiańczyk, 0.0, MP 23EW 3 HE CK-1 10046.15
48: F. Suwada - M. Fabiańczyk, 0.0, MP 24EW 2 HE DK-1 5048.08
516: J. Grodzka - M. Bogucki, 2.0, LU/MP 25NS 3 DE HA+3 17080.77
516: J. Grodzka - M. Bogucki, 2.0, LU/MP 26NS 3 DS SQ+1 13053.85
612: K. Kraska - W. Gut, 0.0, MP 15NS 1 NTS CA-1 10073.96
612: K. Kraska - W. Gut, 0.0, MP 16NS 2 HE CQ+2 17053.99
713: D. Steffen - H. Nowakowski, 0.0, 19EW 3 NTE S2-1 1002.07
713: D. Steffen - H. Nowakowski, 0.0, 20EW 2 SW HJ+3 20087.94
810: G. Kroner - D. Ocylok, 2.0, MP/DS 17NS 1 NTE SJ= 9022.04
810: G. Kroner - D. Ocylok, 2.0, MP/DS 18NS 4 HW S6= 42040.01
920: P. Pyrak - J. Dziuba, 1.0, MA 1NS 3 DW SJ-2 10065.98
920: P. Pyrak - J. Dziuba, 1.0, MA 2NS 4 SS HQ= 62020.04
1024: S. Ochoński - M. Rogala, 1.0, MP 9EW 3 DN C3-3 15081.95
1024: S. Ochoński - M. Rogala, 1.0, MP 10EW 4 SN H6-1 10061.98
1122: M. Szewczyk - T. Kopka, 2.5, MA 13EW 2 CE D6+2 13022.04
1122: M. Szewczyk - T. Kopka, 2.5, MA 14EW 2 SW DK= 11097.93
1218: A. Kowal - H. Cudak, 7.0, MP/- 5NS 4 SS HQ+2 68030.03
1218: A. Kowal - H. Cudak, 7.0, MP/- 6NS 2 DE S4= 9012.06
1321: K. Liszka - P. Hermansdorfer, 0.5, MP/SL 11EW 2 SN C7+1 14071.97
1321: K. Liszka - P. Hermansdorfer, 0.5, MP/SL 12EW 3 SS H2+1 17018.05
 +/-
 WYNIK47.17
 MIEJSCE35