Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 8: S. Gołdyn - P. Dimitriu, 6.5, DS, DS/136

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
16: S. Zabłocka-Śledzka - S. Bogdanowicz, 6.0, DS 7EW 4 HE DK-1 1003.87
16: S. Zabłocka-Śledzka - S. Bogdanowicz, 6.0, DS 8EW 5 D xS CA-2 30081.27
16: S. Zabłocka-Śledzka - S. Bogdanowicz, 6.0, DS 9EW 7 D xS CA-5 110081.68
24: T. Szczęch - E. Kurjański, 4.5, DS 28EW 4 SE H10+1 45065.46
24: T. Szczęch - E. Kurjański, 4.5, DS 29EW 4 DS H5= 13032.90
24: T. Szczęch - E. Kurjański, 4.5, DS 30EW 6 NTE S4= 99058.16
310: M. Chrzanowski - E. Szafraniec, 14.0, DS 13NS 3 SN H5= 14071.98
310: M. Chrzanowski - E. Szafraniec, 14.0, DS 14NS 1 HS S9+2 14079.13
310: M. Chrzanowski - E. Szafraniec, 14.0, DS 15NS 4 SE HK-1 5047.35
45: R. Jucha - Z. Matyjaszczuk, 5.0, DS 25NS 4 SN DA-1 508.00
45: R. Jucha - Z. Matyjaszczuk, 5.0, DS 26NS 6 HW D7-1 10079.85
45: R. Jucha - Z. Matyjaszczuk, 5.0, DS 27NS 4 SW C10= 42074.92
511: S. Gołdyn - Z. Eisenberg, 3.0, DS 1NS 2 SS CK-2 10028.17
511: S. Gołdyn - Z. Eisenberg, 3.0, DS 2NS 3 NTE D3+1 43082.55
511: S. Gołdyn - Z. Eisenberg, 3.0, DS 3NS 5 SE CA= 65059.60
62: Z. Bobak - S. Małowiecki, 8.0, DS 10NS 2 DW CJ-1 10073.37
62: Z. Bobak - S. Małowiecki, 8.0, DS 11NS 4 CE HJ-2 1003.72
62: Z. Bobak - S. Małowiecki, 8.0, DS 12NS 5 H xN D8-1 2003.11
71: J. Kurianowicz - S. Janiak, 10.0, DS 4EW 6 NTW S5= 144057.45
71: J. Kurianowicz - S. Janiak, 10.0, DS 5EW 4 DN HA-2 20056.68
71: J. Kurianowicz - S. Janiak, 10.0, DS 6EW 5 C xE SK-2 5006.52
97: A. Leszczyński - E. Soiński, 8.0, DS 16NS 3 S xN HJ= 53097.99
97: A. Leszczyński - E. Soiński, 8.0, DS 17NS 3 HS SQ= 14065.28
97: A. Leszczyński - E. Soiński, 8.0, DS 18NS 3 NTN C8+2 66021.27
109: A. Augustyniak - H. Gayny, 8.0, DS 19EW 4 SW HK= 62095.36
109: A. Augustyniak - H. Gayny, 8.0, DS 20EW 3 NTN H5-1 10058.51
109: A. Augustyniak - H. Gayny, 8.0, DS 21EW 3 NTS H8-2 20071.45
 +/-
 WYNIK54.28
 MIEJSCE192