Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 11: S. Gołdyn - Z. Eisenberg, 3.0, DS, DS/136

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
14: T. Szczęch - E. Kurjański, 4.5, DS 19EW 4 SW S9-1 10037.46
14: T. Szczęch - E. Kurjański, 4.5, DS 20EW 3 NTS D8= 60013.62
14: T. Szczęch - E. Kurjański, 4.5, DS 21EW 3 NTN S5+1 6304.17
25: R. Jucha - Z. Matyjaszczuk, 5.0, DS 22EW 4 S xE HQ-1 20025.77
25: R. Jucha - Z. Matyjaszczuk, 5.0, DS 23EW 3 DE SA-2 20016.20
25: R. Jucha - Z. Matyjaszczuk, 5.0, DS 24EW 4 DW H7+3 19014.24
36: S. Zabłocka-Śledzka - S. Bogdanowicz, 6.0, DS 25EW 4 SN C3= 42044.46
36: S. Zabłocka-Śledzka - S. Bogdanowicz, 6.0, DS 26EW 7 HE D3-1 10020.15
36: S. Zabłocka-Śledzka - S. Bogdanowicz, 6.0, DS 27EW 3 SW H3+1 1703.85
47: A. Leszczyński - E. Soiński, 8.0, DS 28EW 4 SW C5= 42028.68
47: A. Leszczyński - E. Soiński, 8.0, DS 29EW 3 DS H8= 11057.98
47: A. Leszczyński - E. Soiński, 8.0, DS 30EW 3 NTW D4+3 49014.72
58: S. Gołdyn - P. Dimitriu, 6.5, DS 1EW 2 SS CK-2 10071.83
58: S. Gołdyn - P. Dimitriu, 6.5, DS 2EW 3 NTE D3+1 43017.45
58: S. Gołdyn - P. Dimitriu, 6.5, DS 3EW 5 SE CA= 65040.40
69: A. Augustyniak - H. Gayny, 8.0, DS 4EW 3 NTW H9+3 69014.29
69: A. Augustyniak - H. Gayny, 8.0, DS 5EW 2 SE HQ+2 17044.25
69: A. Augustyniak - H. Gayny, 8.0, DS 6EW 5 DN CK= 40018.01
710: M. Chrzanowski - E. Szafraniec, 14.0, DS 7EW 2 HE DA+2 17014.86
710: M. Chrzanowski - E. Szafraniec, 14.0, DS 8EW 5 DS CK-2 10056.97
710: M. Chrzanowski - E. Szafraniec, 14.0, DS 9EW 5 H xN S10-2 30017.24
81: J. Kurianowicz - S. Janiak, 10.0, DS 10EW 2 HE C2+1 14063.62
81: J. Kurianowicz - S. Janiak, 10.0, DS 11EW 4 SN CA= 42045.20
81: J. Kurianowicz - S. Janiak, 10.0, DS 12EW 4 HN D10+2 68018.01
92: Z. Bobak - S. Małowiecki, 8.0, DS 13EW 4 HS DK-2 20095.36
92: Z. Bobak - S. Małowiecki, 8.0, DS 14EW 2 DN S2+1 11045.95
92: Z. Bobak - S. Małowiecki, 8.0, DS 15EW 3 CN D4+2 15010.75
103: E. Lis-Nazaruk - M. Bryndzia, 7.0, DS 16EW 4 SN HJ-2 10078.79
103: E. Lis-Nazaruk - M. Bryndzia, 7.0, DS 17EW 2 HS SQ+1 14034.72
103: E. Lis-Nazaruk - M. Bryndzia, 7.0, DS 18EW 6 NTN C5-1 10092.08
 +/-
 WYNIK35.37
 MIEJSCE652