Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 5: R. Jucha - Z. Matyjaszczuk, 5.0, DS, DS/136

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
12: Z. Bobak - S. Małowiecki, 8.0, DS 16NS 4 SN HJ-1 5046.44
12: Z. Bobak - S. Małowiecki, 8.0, DS 17NS 4 H xS SQ-1 1009.57
12: Z. Bobak - S. Małowiecki, 8.0, DS 18NS 6 DS S9= 137038.35
211: S. Gołdyn - Z. Eisenberg, 3.0, DS 22NS 4 S xE HQ-1 20074.23
211: S. Gołdyn - Z. Eisenberg, 3.0, DS 23NS 3 DE SA-2 20083.80
211: S. Gołdyn - Z. Eisenberg, 3.0, DS 24NS 4 DW H7+3 19085.76
39: A. Augustyniak - H. Gayny, 8.0, DS 1NS 2 SS CA-2 10028.17
39: A. Augustyniak - H. Gayny, 8.0, DS 2NS 3 NTE D2+1 43082.55
39: A. Augustyniak - H. Gayny, 8.0, DS 3NS 5 NT xW DQ= 87014.86
48: S. Gołdyn - P. Dimitriu, 6.5, DS 25EW 4 SN DA-1 5092.00
48: S. Gołdyn - P. Dimitriu, 6.5, DS 26EW 6 HW D7-1 10020.15
48: S. Gołdyn - P. Dimitriu, 6.5, DS 27EW 4 SW C10= 42025.08
64: T. Szczęch - E. Kurjański, 4.5, DS 7NS 2 HE DK+2 17085.14
64: T. Szczęch - E. Kurjański, 4.5, DS 8NS 4 SW C7-1 5060.68
64: T. Szczęch - E. Kurjański, 4.5, DS 9NS 6 SE DQ= 14309.01
76: S. Zabłocka-Śledzka - S. Bogdanowicz, 6.0, DS 10EW 2 HE C5= 11057.43
76: S. Zabłocka-Śledzka - S. Bogdanowicz, 6.0, DS 11EW 4 S xN D5= 5903.25
76: S. Zabłocka-Śledzka - S. Bogdanowicz, 6.0, DS 12EW 6 H xN D10-1 20096.89
83: E. Lis-Nazaruk - M. Bryndzia, 7.0, DS 28EW 4 SW C6= 42028.68
83: E. Lis-Nazaruk - M. Bryndzia, 7.0, DS 29EW 3 DS H8+1 13032.90
83: E. Lis-Nazaruk - M. Bryndzia, 7.0, DS 30EW 6 NTW H10= 99058.16
91: J. Kurianowicz - S. Janiak, 10.0, DS 19EW 3 HN DQ-1 5057.74
91: J. Kurianowicz - S. Janiak, 10.0, DS 20EW 3 NTN CJ-3 30087.77
91: J. Kurianowicz - S. Janiak, 10.0, DS 21EW 3 NTN S6-2 20071.45
107: A. Leszczyński - E. Soiński, 8.0, DS 4NS 6 NTW C6= 144042.55
107: A. Leszczyński - E. Soiński, 8.0, DS 5NS 2 NTW DJ+2 18049.53
107: A. Leszczyński - E. Soiński, 8.0, DS 6NS 4 C xE SK-1 20073.76
 +/-
 WYNIK52.44
 MIEJSCE256