Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 469: E. Jaworska - J. Jaworski, 4.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1456: T. Czekała - M. Giełczyński, 5.5, PM 13EW 3 SN H5= 14028.02
1456: T. Czekała - M. Giełczyński, 5.5, PM 14EW 1 NTN H5+1 12033.33
2457: J. Lew - E. Pinkiewicz, 27.0, PM 15EW 4 CS HA= 13019.63
2457: J. Lew - E. Pinkiewicz, 27.0, PM 16EW 4 CxW SA-1 2008.98
3458: D. Milewski - M. Piętak, 5.5, PM 17EW 2 HS SQ= 11054.78
3458: D. Milewski - M. Piętak, 5.5, PM 18EW 7 NTN C5-1 10092.08
4459: K. Wołowiec - S. Lejk, 9.0, PM 19EW 2 HN DQ= 11018.89
4459: K. Wołowiec - S. Lejk, 9.0, PM 20EW 2 HN D2-1 10058.51
4460: A. Toeplitz - W. Kocoń, 12.0, PM 21EW 3 NTS H2-3 30087.96
4460: A. Toeplitz - W. Kocoń, 12.0, PM 22EW 4 NTN CK-1 5065.89
4461: G. Kujawiński - C. Thrun, 9.0, PM 23EW 2 HS D6+2 17025.93
4461: G. Kujawiński - C. Thrun, 9.0, PM 24EW 5 CW S5+1 42036.07
4462: T. Patalan - R. Czarnecki, 12.0, PM 25EW 5 SN C6-1 5092.00
4462: T. Patalan - R. Czarnecki, 12.0, PM 26EW 6 HE D3-1 10020.15
4463: P. Gruszczyński - R. Góralczyk, 14.0, WP/PM 27EW 4 SW D8+1 45062.92
4463: P. Gruszczyński - R. Góralczyk, 14.0, WP/PM 28EW 4 SE HT+1 45065.46
4464: M. Bednarczyk - K. Dominiak, 13.0, PM 29EW 2 HE CA+1 14085.17
4464: M. Bednarczyk - K. Dominiak, 13.0, PM 30EW 6 NTE ST= 99058.16
5465: K. Borkowski - M. Kryniewski, 10.0, PM 1EW 2 SS CA-1 5050.15
5465: K. Borkowski - M. Kryniewski, 10.0, PM 2EW 3 NTE H6+3 49056.85
6451: W. Łobacz - M. Małypan, 10.0, PM 3EW 5 DxN SA-1 1009.91
6451: W. Łobacz - M. Małypan, 10.0, PM 4EW 3 NTE H5+3 69014.29
7452: R. Krawczyk - P. Suchodolski, 14.0, PM 5EW 4 SE C5= 42071.58
7452: R. Krawczyk - P. Suchodolski, 14.0, PM 6EW 5 SN CK-1 5073.60
8453: A. Sękowski - A. Chrenowski, 31.0, PM 7EW 1 HE DA+3 17014.86
8453: A. Sękowski - A. Chrenowski, 31.0, PM 8EW 4 DN SA-1 5051.24
9454: D. Żabicka - W. Warzała, 19.0, PM 9EW 5 HN CQ-1 501.24
9454: D. Żabicka - W. Warzała, 19.0, PM 10EW 1 DS H2-1 10042.72
10455: L. Suszka - A. Osiński, 9.0, PM 11EW 5 SN S7= 45010.84
10455: L. Suszka - A. Osiński, 9.0, PM 12EW 5 SxW HQ-2 30063.04
 +/-
 WYNIK45.81
 MIEJSCE492