Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 455: L. Suszka - A. Osiński, 9.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1467: M. Banach - J. Kajzer, 7.5, PM 17NS 2 SE C4-1 5026.70
1467: M. Banach - J. Kajzer, 7.5, PM 18NS 6 HS S8= 143063.51
1466: M. Fijałkowski - R. Kamiński, 7.0, PM 21EW 3 HW C4-2 10052.47
1466: M. Fijałkowski - R. Kamiński, 7.0, PM 22EW 4 SE HK= 62094.91
3464: M. Bednarczyk - K. Dominiak, 13.0, PM 7EW 4 HE DK= 62059.13
3464: M. Bednarczyk - K. Dominiak, 13.0, PM 8EW 4 SW DK-2 10021.36
3468: M. Niesłuchowski - W. Kaliński, 19.0, PM 27NS 4 SW SA+1 45037.08
3468: M. Niesłuchowski - W. Kaliński, 19.0, PM 28NS 4 SE DA+1 45034.54
4462: T. Patalan - R. Czarnecki, 12.0, PM 13EW 3 SN H5+1 1708.82
4462: T. Patalan - R. Czarnecki, 12.0, PM 14EW 1 NTN SJ= 9066.04
5470: J. Przybyszewski - K. Czapczyk, 16.0, PM 9EW 6 CW HK+1 139084.63
5470: J. Przybyszewski - K. Czapczyk, 16.0, PM 10EW 2 SS DQ-1 10042.72
5452: R. Krawczyk - P. Suchodolski, 14.0, PM 25EW 4 SN C6= 42044.46
5452: R. Krawczyk - P. Suchodolski, 14.0, PM 26EW 4 NTE S9+2 69051.08
6458: D. Milewski - M. Piętak, 5.5, PM 1NS 3 SxS DJ-1 10028.17
6458: D. Milewski - M. Piętak, 5.5, PM 2NS 3 NTW S7+3 49043.15
6451: W. Łobacz - M. Małypan, 10.0, PM 15EW 2 DE HK= 9069.47
6451: W. Łobacz - M. Małypan, 10.0, PM 16EW 4 CW SK-1 10036.53
7463: P. Gruszczyński - R. Góralczyk, 14.0, WP/PM 29NS 3 DS H5+1 13067.10
7463: P. Gruszczyński - R. Góralczyk, 14.0, WP/PM 30NS 6 NTE ST= 99041.84
8454: D. Żabicka - W. Warzała, 19.0, PM 3NS 5 CxS ST-2 30078.64
8454: D. Żabicka - W. Warzała, 19.0, PM 4NS 6 NTW S5= 144042.55
8459: K. Wołowiec - S. Lejk, 9.0, PM 23NS 039.35
8459: K. Wołowiec - S. Lejk, 9.0, PM 24NS 5 CW S2+1 42063.93
9456: T. Czekała - M. Giełczyński, 5.5, PM 5EW 2 SE D2+2 17044.25
9456: T. Czekała - M. Giełczyński, 5.5, PM 6EW 4 DN CQ+1 15045.19
9461: G. Kujawiński - C. Thrun, 9.0, PM 19NS 4 SW HK-1 10062.54
9461: G. Kujawiński - C. Thrun, 9.0, PM 20NS 3 NTN D2-2 20023.68
10469: E. Jaworska - J. Jaworski, 4.0, PM 11NS 5 SN S7= 45089.16
10469: E. Jaworska - J. Jaworski, 4.0, PM 12NS 5 SxW HQ-2 30036.96
 +/-
 WYNIK50.00
 MIEJSCE358