Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 456: T. Czekała - M. Giełczyński, 5.5, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1469: E. Jaworska - J. Jaworski, 4.0, PM 13NS 3 SN H5= 14071.98
1469: E. Jaworska - J. Jaworski, 4.0, PM 14NS 1 NTN H5+1 12066.67
1466: M. Fijałkowski - R. Kamiński, 7.0, PM 23EW 2 SW D8-1 10045.99
1466: M. Fijałkowski - R. Kamiński, 7.0, PM 24EW 5 CW S3+1 42036.07
2467: M. Banach - J. Kajzer, 7.5, PM 19NS 3 SW HQ= 14024.30
2467: M. Banach - J. Kajzer, 7.5, PM 20NS 3 DW S4-3 30071.98
3468: M. Niesłuchowski - W. Kaliński, 19.0, PM 29NS 3 DS H5+1 13067.10
3468: M. Niesłuchowski - W. Kaliński, 19.0, PM 30NS 3 NTE H3+3 49085.28
4465: K. Borkowski - M. Kryniewski, 10.0, PM 9EW 6 HxN SA-3 50026.24
4465: K. Borkowski - M. Kryniewski, 10.0, PM 10EW 2 SN D7-1 10042.72
5463: P. Gruszczyński - R. Góralczyk, 14.0, WP/PM 15EW 2 HW DQ-2 10033.49
5463: P. Gruszczyński - R. Góralczyk, 14.0, WP/PM 16EW 4 SN HJ-1 5053.56
5453: A. Sękowski - A. Chrenowski, 31.0, PM 27EW 4 SW HA+1 45062.92
5453: A. Sękowski - A. Chrenowski, 31.0, PM 28EW 3 NTE CQ-1 5011.97
6470: J. Przybyszewski - K. Czapczyk, 16.0, PM 11EW 4 SN CA= 42045.20
6470: J. Przybyszewski - K. Czapczyk, 16.0, PM 12EW 5 HN DT= 65035.40
7459: K. Wołowiec - S. Lejk, 9.0, PM 3NS 4 SE D3+2 68044.58
7459: K. Wołowiec - S. Lejk, 9.0, PM 4NS 4 NTW C6+2 69085.71
7452: R. Krawczyk - P. Suchodolski, 14.0, PM 17EW 2 HN S8= 11054.78
7452: R. Krawczyk - P. Suchodolski, 14.0, PM 18EW 6 NTS S9= 14406.68
8464: M. Bednarczyk - K. Dominiak, 13.0, PM 1NS 3 HN S2-1 5049.85
8464: M. Bednarczyk - K. Dominiak, 13.0, PM 2NS 6 NTE ST-2 10098.28
8460: A. Toeplitz - W. Kocoń, 12.0, PM 25NS 4 SN C6= 42055.54
8460: A. Toeplitz - W. Kocoń, 12.0, PM 26NS 6 NTE D3= 144015.54
9455: L. Suszka - A. Osiński, 9.0, PM 5NS 2 SE D2+2 17055.75
9455: L. Suszka - A. Osiński, 9.0, PM 6NS 4 DN CQ+1 15054.81
9462: T. Patalan - R. Czarnecki, 12.0, PM 21NS 3 CN D5+1 13063.58
9462: T. Patalan - R. Czarnecki, 12.0, PM 22NS 3 SE HK-1 10042.90
10457: J. Lew - E. Pinkiewicz, 27.0, PM 7EW 4 HE DK-1 1003.87
10457: J. Lew - E. Pinkiewicz, 27.0, PM 8EW 3 SE DK-3 1508.98
 +/-
 WYNIK47.39
 MIEJSCE446