Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 404: Z. Kowalczyk - J. Szumiński, 9.0, OP, OP/401

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1395: R. Gmoch - L. Rzechorzek-Urbaniak, 4.0, OP 3NS 5 SE CA+2 71028.02
1395: R. Gmoch - L. Rzechorzek-Urbaniak, 4.0, OP 4NS 7 NTW H5-1 10095.96
2393: J. Drążek - M. Olak, 0.5, OP/- 7NS 4 HE DK= 62040.87
2393: J. Drążek - M. Olak, 0.5, OP/- 8NS 3 HE S8= 14031.58
3407: H. Przybylski - C. Knapik, 6.0, OP 15NS 2 HS D2+1 14085.05
3407: H. Przybylski - C. Knapik, 6.0, OP 16NS 4 SN HJ-3 1507.28
4397: A. Spodnik - A. Świgut, 2.5, OP 13NS 2 SN H5= 11050.93
4397: A. Spodnik - A. Świgut, 2.5, OP 14NS 1 HS CQ+2 14079.13
5403: Z. Orliński - W. Piskozub, 5.5, OP 17NS 2 HS SQ+1 14065.28
5403: Z. Orliński - W. Piskozub, 5.5, OP 18NS 6 HS S8= 143063.51
6405: P. Bielecki - J. Ratajczak, 10.0, OP 19EW 3 H xN S5-2 30090.71
6405: P. Bielecki - J. Ratajczak, 10.0, OP 20EW 3 D xW DA-2 50018.89
7411: A. Skotniczny - L. Bartnik, 16.0, OP 25NS 4 SN DA= 42055.54
7411: A. Skotniczny - L. Bartnik, 16.0, OP 26NS 6 HE H4-1 10079.85
8409: M. Górecki - E. Flis, 2.0, OP 1NS 3 HN S2-1 5049.85
8409: M. Górecki - E. Flis, 2.0, OP 2NS 3 NTE D3+1 43082.55
9408: A. Pusz - K. Żołnierkiewicz, 2.0, OP 5EW 3 HW DJ= 14032.76
9408: A. Pusz - K. Żołnierkiewicz, 2.0, OP 6EW 4 DN CK= 13059.47
10398: B. Szagała - J. Szagała, 10.0, OP 21EW 4 CN C6+1 15020.52
10398: B. Szagała - J. Szagała, 10.0, OP 22EW 3 HS CJ= 14046.76
11396: E. Szankowska-Miler - E. Flisak, 0.5, OP 27EW 4 SW H7= 42025.08
11396: E. Szankowska-Miler - E. Flisak, 0.5, OP 28EW 3 NTE CA-1 5011.97
12412: D. Kulita - R. Wąchała, 5.5, OP 23EW 2 SW CA= 11079.78
12412: D. Kulita - R. Wąchała, 5.5, OP 24EW 5 CE H4+2 44067.03
13400: E. Waszczuk - H. Waszczuk, 0.0, 29EW 3 DS H5= 11057.98
13400: E. Waszczuk - H. Waszczuk, 0.0, 30EW 6 SE D8-2 1001.30
14410: D. Zbieg - J. Mazurkiewicz, 10.0, OP 11NS 3 SN CA+1 17015.02
14410: D. Zbieg - J. Mazurkiewicz, 10.0, OP 12NS 6 S xE CK-3 50049.84
15401: H. Chałupnik - W. Depa, 7.0, OP 9EW 5 SE DA+1 68048.14
15401: H. Chałupnik - W. Depa, 7.0, OP 10EW 3 HW D8+1 17072.75
 +/-
 WYNIK50.45
 MIEJSCE338