Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 403: Z. Orliński - W. Piskozub, 5.5, OP, OP/401

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1407: H. Przybylski - C. Knapik, 6.0, OP 5NS 4 SE HQ-1 5081.52
1407: H. Przybylski - C. Knapik, 6.0, OP 6NS 6 C xE C10-2 50093.48
2406: M. Małek - P. Andres, 10.0, OP 13NS 3 SN H5= 14071.98
2406: M. Małek - P. Andres, 10.0, OP 14NS 1 HS HJ+1 11054.05
3396: E. Szankowska-Miler - E. Flisak, 0.5, OP 11NS 4 SN CA= 42054.80
3396: E. Szankowska-Miler - E. Flisak, 0.5, OP 12NS 4 SE CK-2 10020.03
4402: H. Kaciłowicz - J. Łodziana, 3.0, OP 15NS 2 CS DA+2 13080.37
4402: H. Kaciłowicz - J. Łodziana, 3.0, OP 16NS 2 SS HA+1 14078.02
5404: Z. Kowalczyk - J. Szumiński, 9.0, OP 17EW 2 HS SQ+1 14034.72
5404: Z. Kowalczyk - J. Szumiński, 9.0, OP 18EW 6 HS S8= 143036.49
6411: A. Skotniczny - L. Bartnik, 16.0, OP 23NS 2 SW D8= 11020.22
6411: A. Skotniczny - L. Bartnik, 16.0, OP 24NS 5 CW S2+1 42063.93
7409: M. Górecki - E. Flis, 2.0, OP 29NS 3 DS H8= 11042.02
7409: M. Górecki - E. Flis, 2.0, OP 30NS 6 NTW C5= 99041.84
8408: A. Pusz - K. Żołnierkiewicz, 2.0, OP 3EW 6 CS HA-3 15013.78
8408: A. Pusz - K. Żołnierkiewicz, 2.0, OP 4EW 6 NTW C6= 144057.45
9397: A. Spodnik - A. Świgut, 2.5, OP 19EW 4 SW HK= 62095.36
9397: A. Spodnik - A. Świgut, 2.5, OP 20EW 2 HN D2-1 10058.51
10395: R. Gmoch - L. Rzechorzek-Urbaniak, 4.0, OP 25EW 4 SN C6-1 5092.00
10395: R. Gmoch - L. Rzechorzek-Urbaniak, 4.0, OP 26EW 6 HE D3-1 10020.15
11412: D. Kulita - R. Wąchała, 5.5, OP 21EW 3 NTS S6+1 6304.17
11412: D. Kulita - R. Wąchała, 5.5, OP 22EW 4 HS SA= 42012.04
12399: K. Wąchała - T. Baranowski, 8.0, OP 27EW 4 SW D8+1 45062.92
12399: K. Wąchała - T. Baranowski, 8.0, OP 28EW 4 SE H10+1 45065.46
13410: D. Zbieg - J. Mazurkiewicz, 10.0, OP 9NS 6 S xE DA= 16601.09
13410: D. Zbieg - J. Mazurkiewicz, 10.0, OP 10NS 2 SS DK= 11084.98
14400: E. Waszczuk - H. Waszczuk, 0.0, 7EW 1 HE DK+3 17014.86
14400: E. Waszczuk - H. Waszczuk, 0.0, 8EW 4 SW DK-1 5039.32
15394: M. Ryś-Nowak - W. Lebiecka, 0.0, -/OP 1NS 4 SS CK-3 1506.97
15394: M. Ryś-Nowak - W. Lebiecka, 0.0, -/OP 2NS 3 NTE S10+3 49043.15
 +/-
 WYNIK48.19
 MIEJSCE423