Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 395: R. Gmoch - L. Rzechorzek-Urbaniak, 4.0, OP, OP/401

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1404: Z. Kowalczyk - J. Szumiński, 9.0, OP 3EW 5 SE CA+2 71071.98
1404: Z. Kowalczyk - J. Szumiński, 9.0, OP 4EW 7 NTW H5-1 1004.04
2402: H. Kaciłowicz - J. Łodziana, 3.0, OP 9EW 5 SE H2+2 71067.24
2402: H. Kaciłowicz - J. Łodziana, 3.0, OP 10EW 2 HE SA= 11057.43
3412: D. Kulita - R. Wąchała, 5.5, OP 5EW 4 SE HQ-1 5018.48
3412: D. Kulita - R. Wąchała, 5.5, OP 6EW 4 S xN CK-2 30096.12
4406: M. Małek - P. Andres, 10.0, OP 11EW 4 SN S9= 42045.20
4406: M. Małek - P. Andres, 10.0, OP 12EW 4 HN D10+2 68018.01
5410: D. Zbieg - J. Mazurkiewicz, 10.0, OP 23NS 2 SE DJ-1 10054.01
5410: D. Zbieg - J. Mazurkiewicz, 10.0, OP 24NS 5 CW S2+1 42063.93
6407: H. Przybylski - C. Knapik, 6.0, OP 21EW 3 NTS S4= 6009.26
6407: H. Przybylski - C. Knapik, 6.0, OP 22EW 3 HS SA+1 17035.34
7401: H. Chałupnik - W. Depa, 7.0, OP 15NS 3 DE C10-1 5047.35
7401: H. Chałupnik - W. Depa, 7.0, OP 16NS 2 SN HJ= 11066.41
8399: K. Wąchała - T. Baranowski, 8.0, OP 19NS 2 SE H10+1 14024.30
8399: K. Wąchała - T. Baranowski, 8.0, OP 20NS 3 NTN D2-4 4007.28
9398: B. Szagała - J. Szagała, 10.0, OP 27NS 4 SW D9+1 45037.08
9398: B. Szagała - J. Szagała, 10.0, OP 28NS 4 SE H10+1 45034.54
10403: Z. Orliński - W. Piskozub, 5.5, OP 25NS 4 SN C6-1 508.00
10403: Z. Orliński - W. Piskozub, 5.5, OP 26NS 6 HE D3-1 10079.85
11394: M. Ryś-Nowak - W. Lebiecka, 0.0, -/OP 29NS 3 DS H8= 11042.02
11394: M. Ryś-Nowak - W. Lebiecka, 0.0, -/OP 30NS 5 CW D10= 40091.70
12396: E. Szankowska-Miler - E. Flisak, 0.5, OP 1EW 2 HN S2= 11018.89
12396: E. Szankowska-Miler - E. Flisak, 0.5, OP 2EW 6 NTW S7= 99091.28
13411: A. Skotniczny - L. Bartnik, 16.0, OP 7NS 4 HE DA= 62040.87
13411: A. Skotniczny - L. Bartnik, 16.0, OP 8NS 4 SW C7-2 10078.64
14409: M. Górecki - E. Flis, 2.0, OP 13NS 2 SN D4= 11050.93
14409: M. Górecki - E. Flis, 2.0, OP 14NS 3 D xN S2= 47098.13
15408: A. Pusz - K. Żołnierkiewicz, 2.0, OP 17EW 2 SE HA-1 5073.30
15408: A. Pusz - K. Żołnierkiewicz, 2.0, OP 18EW 5 HS S9= 65082.14
 +/-
 WYNIK50.46
 MIEJSCE334