Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 394: M. Ryś-Nowak - W. Lebiecka, 0.0, -/OP, OP/401

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1401: H. Chałupnik - W. Depa, 7.0, OP 7EW 4 HE DA= 62059.13
1401: H. Chałupnik - W. Depa, 7.0, OP 8EW 5 DN SA-2 10056.97
2412: D. Kulita - R. Wąchała, 5.5, OP 3EW 6 SE CA= 143090.40
2412: D. Kulita - R. Wąchała, 5.5, OP 4EW 3 NTW C6+3 69014.29
3405: P. Bielecki - J. Ratajczak, 10.0, OP 9EW 5 SW DA+1 68048.14
3405: P. Bielecki - J. Ratajczak, 10.0, OP 10EW 2 SS H2= 11015.02
4410: D. Zbieg - J. Mazurkiewicz, 10.0, OP 21NS 3 CN D5+1 13063.58
4410: D. Zbieg - J. Mazurkiewicz, 10.0, OP 22NS 4 HS D6-1 5034.11
5406: M. Małek - P. Andres, 10.0, OP 19EW 1 SW C2+1 11063.62
5406: M. Małek - P. Andres, 10.0, OP 20EW 3 NTS D5-1 10058.51
6400: E. Waszczuk - H. Waszczuk, 0.0, 13NS 2 SN H5= 11050.93
6400: E. Waszczuk - H. Waszczuk, 0.0, 14NS 2 DN SJ= 9033.96
7398: B. Szagała - J. Szagała, 10.0, OP 17NS 2 HS SQ+1 14065.28
7398: B. Szagała - J. Szagała, 10.0, OP 18NS 6 HS S8= 143063.51
8397: A. Spodnik - A. Świgut, 2.5, OP 25NS 4 SN C8= 42055.54
8397: A. Spodnik - A. Świgut, 2.5, OP 26NS 6 HE SJ= 143035.08
9402: H. Kaciłowicz - J. Łodziana, 3.0, OP 23NS 2 SW D10-1 10054.01
9402: H. Kaciłowicz - J. Łodziana, 3.0, OP 24NS 3 CW H10+4 19085.76
10393: J. Drążek - M. Olak, 0.5, OP/- 27NS 4 SW C5+1 45037.08
10393: J. Drążek - M. Olak, 0.5, OP/- 28NS 4 SW C8= 42071.32
11395: R. Gmoch - L. Rzechorzek-Urbaniak, 4.0, OP 29EW 3 DS H8= 11057.98
11395: R. Gmoch - L. Rzechorzek-Urbaniak, 4.0, OP 30EW 5 CW D10= 4008.30
12411: A. Skotniczny - L. Bartnik, 16.0, OP 5NS 2 SE D2+1 14067.24
12411: A. Skotniczny - L. Bartnik, 16.0, OP 6NS 4 HS CA-1 5026.40
13409: M. Górecki - E. Flis, 2.0, OP 11NS 3 SN S9+1 17015.02
13409: M. Górecki - E. Flis, 2.0, OP 12NS 6 H xN D10= 166099.22
14408: A. Pusz - K. Żołnierkiewicz, 2.0, OP 15EW 1 NTW DQ= 9069.47
14408: A. Pusz - K. Żołnierkiewicz, 2.0, OP 16EW 3 SN HJ-2 10078.79
15403: Z. Orliński - W. Piskozub, 5.5, OP 1EW 4 SS CK-3 15093.03
15403: Z. Orliński - W. Piskozub, 5.5, OP 2EW 3 NTE S10+3 49056.85
 +/-
 WYNIK54.28
 MIEJSCE191