Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 476: P. Fiebig - M. Pabich, 10.0, WP, WP/439

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1475: O. Rodziewicz-Bielewicz - E. Rodziewicz-Bielewicz, 22.0, WP 3EW 1 NTN H6-2 1000.68
1475: O. Rodziewicz-Bielewicz - E. Rodziewicz-Bielewicz, 22.0, WP 4EW 4 DE HK= 13011.47
2482: K. Kufel - J. Kufel, 9.0, WP 7EW 4 HE DQ+1 6502.90
2482: K. Kufel - J. Kufel, 9.0, WP 8EW 3 NTW S5-3 150-7.00
3483: J. Nowak - A. Dymek, 8.0, WP 19EW 4 CN SQ+2 1702.95
3483: J. Nowak - A. Dymek, 8.0, WP 20EW 4 HS SA+1 650-4.44
4486: W. Kaniewski - T. Dziadykiewicz, 8.0, WP 17EW 3 HS S7-1 504.46
4486: W. Kaniewski - T. Dziadykiewicz, 8.0, WP 18EW 4 HE SA= 4203.64
5473: E. Knapik - J. Materniak, 9.5, WP 9EW 5 C xS SK-4 8006.22
5473: E. Knapik - J. Materniak, 9.5, WP 10EW 3 NTN H9+1 630-5.97
6488: K. Jordan - K. Stachowiak, 7.0, WP 21NS 1 NTN H5+1 1200.76
6488: K. Jordan - K. Stachowiak, 7.0, WP 22NS 3 SN C6= 1405.80
7477: A. Kędzierski - G. Proniewicz, 10.0, WP 15NS 3 NTS D9= 6008.07
7477: A. Kędzierski - G. Proniewicz, 10.0, WP 16NS 2 SE H6+1 140-3.80
8479: J. Catlow - R. Nowicki, 9.0, WP 29NS 3 NTS S2+2 6601.40
8479: J. Catlow - R. Nowicki, 9.0, WP 30NS 2 HW CQ+1 140-1.22
9484: J. Mścisz - J. Lubczyński, 18.0, WP 25EW 4 HS SQ+1 450-1.79
9484: J. Mścisz - J. Lubczyński, 18.0, WP 26EW 3 SN C2-1 1004.87
10485: J. Kopras - M. Kanikowski, 9.0, WP 23NS 4 SE HA= 620-7.38
10485: J. Kopras - M. Kanikowski, 9.0, WP 24NS 4 HW D9= 420-2.54
11474: B. Podgórska - W. Szczepaniak, 10.0, WP 27NS 3 HW S8+1 1700.18
11474: B. Podgórska - W. Szczepaniak, 10.0, WP 28NS 2 NTE C6= 120-3.16
12487: A. Stefanowska - M. Augustyn, 7.0, WP 1NS 1 NTE SA= 90-2.48
12487: A. Stefanowska - M. Augustyn, 7.0, WP 2NS 6 HS H5= 14303.19
13478: R. Milinkiewicz - R. Spychalski, 5.0, WP 11NS 3 NTE H6+3 490-1.23
13478: R. Milinkiewicz - R. Spychalski, 5.0, WP 12NS 3 D xE CA+1 570-11.41
14480: M. Wojszel - M. Skowrońska, 3.0, WP 13EW 1 NTW H6-1 100-1.47
14480: M. Wojszel - M. Skowrońska, 3.0, WP 14EW 3 D xS DJ-2 3005.13
15481: K. Żabicka-Bajon - M. Cieślukowski, 5.0, WP 5EW 3 D xN S5-7 200016.88
15481: K. Żabicka-Bajon - M. Cieślukowski, 5.0, WP 6EW 2 HW CJ+1 1401.00
 +/-
 WYNIK25.72
 MIEJSCE121