Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 473: E. Knapik - J. Materniak, 9.5, WP, WP/439

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1474: B. Podgórska - W. Szczepaniak, 10.0, WP 1NS 1 NTE SA= 90-2.48
1474: B. Podgórska - W. Szczepaniak, 10.0, WP 2NS 6 HS S7+1 14603.95
2484: J. Mścisz - J. Lubczyński, 18.0, WP 3NS 1 NTN H6-2 100-0.68
2484: J. Mścisz - J. Lubczyński, 18.0, WP 4NS 4 SN H9= 6201.34
3486: W. Kaniewski - T. Dziadykiewicz, 8.0, WP 5NS 3 NTE S10= 400-2.27
3486: W. Kaniewski - T. Dziadykiewicz, 8.0, WP 6NS PASS = 03.03
4478: R. Milinkiewicz - R. Spychalski, 5.0, WP 7NS 4 HE DQ+1 650-2.90
4478: R. Milinkiewicz - R. Spychalski, 5.0, WP 8NS 4 SN HK-1 503.10
5476: P. Fiebig - M. Pabich, 10.0, WP 9NS 5 C xS SK-4 800-6.22
5476: P. Fiebig - M. Pabich, 10.0, WP 10NS 3 NTN H9+1 6305.97
6480: M. Wojszel - M. Skowrońska, 3.0, WP 11NS 4 SW D8+3 510-2.08
6480: M. Wojszel - M. Skowrońska, 3.0, WP 12NS 1 NTE CA-1 50-0.13
7488: K. Jordan - K. Stachowiak, 7.0, WP 13NS 2 SE H5-1 1001.47
7488: K. Jordan - K. Stachowiak, 7.0, WP 14NS 3 SW CJ-1 502.98
8487: A. Stefanowska - M. Augustyn, 7.0, WP 15NS 3 NTS D9-1 100-4.50
8487: A. Stefanowska - M. Augustyn, 7.0, WP 16NS 2 SE CA-1 1001.72
9481: K. Żabicka-Bajon - M. Cieślukowski, 5.0, WP 17NS 3 HS CA= 1400.24
9481: K. Żabicka-Bajon - M. Cieślukowski, 5.0, WP 18NS 3 NTW C5-2 1007.21
10479: J. Catlow - R. Nowicki, 9.0, WP 19NS 3 CN SQ+3 170-2.95
10479: J. Catlow - R. Nowicki, 9.0, WP 20NS 3 NTN S6-1 100-9.38
11477: A. Kędzierski - G. Proniewicz, 10.0, WP 21NS 1 NTN H5= 90-0.23
11477: A. Kędzierski - G. Proniewicz, 10.0, WP 22NS 5 CS H4-3 150-0.49
12482: K. Kufel - J. Kufel, 9.0, WP 23NS 4 SE C4= 620-7.38
12482: K. Kufel - J. Kufel, 9.0, WP 24NS 4 HW S10+2 480-4.08
13485: J. Kopras - M. Kanikowski, 9.0, WP 25NS 4 HS D10= 4200.85
13485: J. Kopras - M. Kanikowski, 9.0, WP 26NS 3 CW SA-3 3004.21
14475: O. Rodziewicz-Bielewicz - E. Rodziewicz-Bielewicz, 22.0, WP 27NS 4 HW S2= 420-5.21
14475: O. Rodziewicz-Bielewicz - E. Rodziewicz-Bielewicz, 22.0, WP 28NS 1 SN HK-2 200-4.66
15483: J. Nowak - A. Dymek, 8.0, WP 29NS 3 NTS H5+2 6601.40
15483: J. Nowak - A. Dymek, 8.0, WP 30NS 3 D xN H10-3 500-8.81
 +/-
 WYNIK-27.00
 MIEJSCE468