Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 474: B. Podgórska - W. Szczepaniak, 10.0, WP, WP/439

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1473: E. Knapik - J. Materniak, 9.5, WP 1EW 1 NTE SA= 902.48
1473: E. Knapik - J. Materniak, 9.5, WP 2EW 6 HS S7+1 1460-3.95
2486: W. Kaniewski - T. Dziadykiewicz, 8.0, WP 13NS 1 NTN S5= 901.27
2486: W. Kaniewski - T. Dziadykiewicz, 8.0, WP 14NS 3 DS H2-1 500.77
3488: K. Jordan - K. Stachowiak, 7.0, WP 7NS 5 CW CJ-1 10010.24
3488: K. Jordan - K. Stachowiak, 7.0, WP 8NS 5 CW DA= 400-4.35
4480: M. Wojszel - M. Skowrońska, 3.0, WP 21NS 1 NTN HQ= 90-0.23
4480: M. Wojszel - M. Skowrońska, 3.0, WP 22NS 3 HE CA-1 1004.98
5485: J. Kopras - M. Kanikowski, 9.0, WP 17EW 3 HS CA+2 200-1.87
5485: J. Kopras - M. Kanikowski, 9.0, WP 18EW 3 HE D7-1 50-6.16
6481: K. Żabicka-Bajon - M. Cieślukowski, 5.0, WP 15NS 3 NTS S10= 6008.07
6481: K. Żabicka-Bajon - M. Cieślukowski, 5.0, WP 16NS 2 SE CA-1 1001.72
7482: K. Kufel - J. Kufel, 9.0, WP 19NS 3 CN SQ+3 170-2.95
7482: K. Kufel - J. Kufel, 9.0, WP 20NS 3 DN S6+2 150-6.19
8478: R. Milinkiewicz - R. Spychalski, 5.0, WP 23NS 3 CW H6+1 1302.65
8478: R. Milinkiewicz - R. Spychalski, 5.0, WP 24NS 3 NTE DA+1 430-2.55
9483: J. Nowak - A. Dymek, 8.0, WP 3NS 1 NTN SJ-1 500.90
9483: J. Nowak - A. Dymek, 8.0, WP 4NS 4 SN DA= 6201.34
10484: J. Mścisz - J. Lubczyński, 18.0, WP 5EW 3 NTE SQ+1 4302.98
10484: J. Mścisz - J. Lubczyński, 18.0, WP 6EW 3 HW H6+1 1701.78
11476: P. Fiebig - M. Pabich, 10.0, WP 27EW 3 HW S8+1 170-0.18
11476: P. Fiebig - M. Pabich, 10.0, WP 28EW 2 NTE C6= 1203.16
12479: J. Catlow - R. Nowicki, 9.0, WP 25EW 3 HS D8+2 2004.36
12479: J. Catlow - R. Nowicki, 9.0, WP 26EW 3 DE S6-3 300-4.21
13487: A. Stefanowska - M. Augustyn, 7.0, WP 29EW 4 SS H5+1 650-1.35
13487: A. Stefanowska - M. Augustyn, 7.0, WP 30EW 3 HW CQ-1 50-3.78
14477: A. Kędzierski - G. Proniewicz, 10.0, WP 11EW 4 SW H9+2 4801.10
14477: A. Kędzierski - G. Proniewicz, 10.0, WP 12EW 5 CS D7= 600-10.17
15475: O. Rodziewicz-Bielewicz - E. Rodziewicz-Bielewicz, 22.0, WP 9EW 4 HW CQ= 6201.96
15475: O. Rodziewicz-Bielewicz - E. Rodziewicz-Bielewicz, 22.0, WP 10EW 3 NTN S4+1 630-5.97
 +/-
 WYNIK-4.15
 MIEJSCE319