Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 28: J. Pękala - J. Drozdowski, 16.0, DS, DS/380

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
137: J. Barski - P. Cegielski, 5.0, DS 11EW 3 NTE H6+4 5202.10
137: J. Barski - P. Cegielski, 5.0, DS 12EW 3 DE CA+1 1304.36
331: K. Obłój - Z. Sobczyk, 17.0, DS 13NS 1 NTW H6= 90-3.31
331: K. Obłój - Z. Sobczyk, 17.0, DS 14NS 3 SW CJ= 140-1.67
435: M. Kowalczyk - J. Gładysz, 19.0, DS 9EW 5 C xS SK-4 8006.22
435: M. Kowalczyk - J. Gładysz, 19.0, DS 10EW 3 NTN D4-2 2009.43
522: W. Skonieczny - W. Sadowski, 7.0, DS 21EW 1 NTN H5= 900.23
522: W. Skonieczny - W. Sadowski, 7.0, DS 22EW 3 HW CQ-1 100-4.98
624: J. Szamkołowicz - K. Ćwik, 12.0, DS 27NS 3 HW S2+1 1700.18
624: J. Szamkołowicz - K. Ćwik, 12.0, DS 28NS 3 CN HK-5 500-10.11
726: K. Kukuła - S. Niewiadomski, 10.0, DS 19EW 5 CN SQ+1 420-3.08
726: K. Kukuła - S. Niewiadomski, 10.0, DS 20EW 5 DN S6= 600-2.77
838: A. Gołębiewski - A. Suchodolski, 5.0, -/DS 15EW 3 SS D10-2 2006.63
838: A. Gołębiewski - A. Suchodolski, 5.0, -/DS 16EW 3 DN HQ+2 150-2.97
930: A. Litwiński - L. Kostecki, 10.0, DS 23NS 3 SE SK+1 1701.69
930: A. Litwiński - L. Kostecki, 10.0, DS 24NS 3 NTE DK+1 430-2.55
1032: M. Motykiewicz - A. Skorupa, 10.0, DS 5EW 3 NTW D7= 4002.27
1032: M. Motykiewicz - A. Skorupa, 10.0, DS 6EW 3 DS HA-2 100-0.07
1134: I. Bielecka - B. Kośmińska, 0.0, 3NS 2 HE D8-1 1004.10
1134: I. Bielecka - B. Kośmińska, 0.0, 4NS 4 SN H4+1 6502.28
1221: F. Zarzecki - P. Dobryszycki, 27.0, DS 25NS 5 D xW HK-3 8008.92
1221: F. Zarzecki - P. Dobryszycki, 27.0, DS 26NS 3 CW SK-4 4006.32
1327: A. Diakun - R. Szarek, 5.5, DS 29EW 5 DN C8+2 640-0.77
1327: A. Diakun - R. Szarek, 5.5, DS 30EW 2 HW CQ= 1100.21
1429: A. Robak - M. Robak, 9.0, DS 1NS 1 NTW D9+1 120-3.34
1429: A. Robak - M. Robak, 9.0, DS 2NS 6 HS CQ= 14303.19
1525: M. Brosch - D. Budnik, 7.0, DS 7EW 3 CW C8+1 130-7.21
1525: M. Brosch - D. Budnik, 7.0, DS 8EW 3 NTW S5-3 150-7.00
 +/-2.40
 WYNIK10.70
 MIEJSCE222