Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 24: J. Szamkołowicz - K. Ćwik, 12.0, DS, DS/380

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
133: K. Komorowicz - W. Majewski, 9.0, DS 13EW 2 HN C6-1 1003.36
133: K. Komorowicz - W. Majewski, 9.0, DS 14EW 3 SW CJ= 1401.67
235: M. Kowalczyk - J. Gładysz, 19.0, DS 19NS 3 S xE C8-2 5004.89
235: M. Kowalczyk - J. Gładysz, 19.0, DS 20NS 3 NTN S6+3 6905.14
322: W. Skonieczny - W. Sadowski, 7.0, DS 11EW 4 SW HJ+1 4500.28
322: W. Skonieczny - W. Sadowski, 7.0, DS 12EW 3 HN C6= 140-2.24
438: A. Gołębiewski - A. Suchodolski, 5.0, -/DS 7EW 4 HE H2+2 6803.61
438: A. Gołębiewski - A. Suchodolski, 5.0, -/DS 8EW 4 CW C4+1 150-0.97
526: K. Kukuła - S. Niewiadomski, 10.0, DS 15NS 2 HN C8= 110-0.49
526: K. Kukuła - S. Niewiadomski, 10.0, DS 16NS 4 HN C6+1 4508.49
628: J. Pękala - J. Drozdowski, 16.0, DS 27EW 3 HW S2+1 170-0.18
628: J. Pękala - J. Drozdowski, 16.0, DS 28EW 3 CN HK-5 50010.11
730: A. Litwiński - L. Kostecki, 10.0, DS 25NS 4 HS D10+1 4501.79
730: A. Litwiński - L. Kostecki, 10.0, DS 26NS 3 SN C2-1 100-4.87
832: M. Motykiewicz - A. Skorupa, 10.0, DS 17NS 3 HS SJ= 1400.24
832: M. Motykiewicz - A. Skorupa, 10.0, DS 18NS 2 HW C5= 1103.13
923: D. Zięzio - M. Bojda, 2.0, -/DS 21EW 1 NTN H5+1 120-0.76
923: D. Zięzio - M. Bojda, 2.0, -/DS 22EW 3 HE DJ+1 1701.07
1025: M. Brosch - D. Budnik, 7.0, DS 23NS 4 SE SK= 620-7.38
1025: M. Brosch - D. Budnik, 7.0, DS 24NS 3 NTE D5= 400-1.84
1121: F. Zarzecki - P. Dobryszycki, 27.0, DS 29EW 4 SS D7+1 650-1.35
1121: F. Zarzecki - P. Dobryszycki, 27.0, DS 30EW 2 HW HQ= 1100.21
1237: J. Barski - P. Cegielski, 5.0, DS 3EW 2 HE C2+1 1401.72
1237: J. Barski - P. Cegielski, 5.0, DS 4EW 4 SN DA+1 650-2.28
1427: A. Diakun - R. Szarek, 5.5, DS 5NS 3 NTW D7= 400-2.27
1427: A. Diakun - R. Szarek, 5.5, DS 6NS 3 DS HK-1 501.63
1531: K. Obłój - Z. Sobczyk, 17.0, DS 1EW 1 NTS H7-1 501.51
1531: K. Obłój - Z. Sobczyk, 17.0, DS 2EW 7 HS CQ-1 10015.38
 +/-2.40
 WYNIK41.99
 MIEJSCE50