Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 29: A. Robak - M. Robak, 9.0, DS, DS/380

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
126: K. Kukuła - S. Niewiadomski, 10.0, DS 9EW 4 HW CQ+1 6502.83
126: K. Kukuła - S. Niewiadomski, 10.0, DS 10EW 3 NTN H9+1 630-5.97
237: J. Barski - P. Cegielski, 5.0, DS 13EW 1 NTN S5= 90-1.27
237: J. Barski - P. Cegielski, 5.0, DS 14EW 3 D xS DJ-1 1000.68
432: M. Motykiewicz - A. Skorupa, 10.0, DS 15NS 3 NTS D7= 6008.07
432: M. Motykiewicz - A. Skorupa, 10.0, DS 16NS 2 SE C4= 110-2.89
521: F. Zarzecki - P. Dobryszycki, 27.0, DS 11EW 5 DE HA+1 420-0.68
521: F. Zarzecki - P. Dobryszycki, 27.0, DS 12EW 3 DE CA= 1103.54
623: D. Zięzio - M. Bojda, 2.0, -/DS 23EW 3 SE SK+1 170-1.69
623: D. Zięzio - M. Bojda, 2.0, -/DS 24EW 3 NTE DA+1 4302.55
725: M. Brosch - D. Budnik, 7.0, DS 29NS 3 NTN H6+2 6601.40
725: M. Brosch - D. Budnik, 7.0, DS 30NS 1 NTN H9-2 100-0.13
827: A. Diakun - R. Szarek, 5.5, DS 21EW 1 NTN H5= 900.23
827: A. Diakun - R. Szarek, 5.5, DS 22EW 3 HE CA-1 100-4.98
938: A. Gołębiewski - A. Suchodolski, 5.0, -/DS 17EW 4 HS S7-2 1005.66
938: A. Gołębiewski - A. Suchodolski, 5.0, -/DS 18EW 3 HE H4+2 200-1.12
1031: K. Obłój - Z. Sobczyk, 17.0, DS 25NS 4 HS D10= 4200.85
1031: K. Obłój - Z. Sobczyk, 17.0, DS 26NS 3 SN C2-2 200-7.03
1133: K. Komorowicz - W. Majewski, 9.0, DS 7EW 4 HE DQ+1 6502.90
1133: K. Komorowicz - W. Majewski, 9.0, DS 8EW 5 CW DA= 4004.35
1235: M. Kowalczyk - J. Gładysz, 19.0, DS 5NS 3 NTW S8= 400-2.27
1235: M. Kowalczyk - J. Gładysz, 19.0, DS 6NS 2 HW D9+2 170-1.78
1322: W. Skonieczny - W. Sadowski, 7.0, DS 27NS 3 S xS HK-3 500-6.73
1322: W. Skonieczny - W. Sadowski, 7.0, DS 28NS 3 DN HK= 1102.43
1428: J. Pękala - J. Drozdowski, 16.0, DS 1EW 1 NTW D9+1 1203.34
1428: J. Pękala - J. Drozdowski, 16.0, DS 2EW 6 HS CQ= 1430-3.19
1530: A. Litwiński - L. Kostecki, 10.0, DS 3NS 1 NTN H6-2 100-0.68
1530: A. Litwiński - L. Kostecki, 10.0, DS 4NS 4 SS D6= 6201.34
 +/-2.40
 WYNIK2.17
 MIEJSCE280