Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 23: D. Zięzio - M. Bojda, 2.0, -/DS, DS/380

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
134: I. Bielecka - B. Kośmińska, 0.0, 17NS 4 HS C3-2 100-5.66
134: I. Bielecka - B. Kośmińska, 0.0, 18NS 2 NTS S7-3 300-1.21
221: F. Zarzecki - P. Dobryszycki, 27.0, DS 9EW 4 HW CQ= 6201.96
221: F. Zarzecki - P. Dobryszycki, 27.0, DS 10EW 3 NTN D4+1 630-5.97
338: A. Gołębiewski - A. Suchodolski, 5.0, -/DS 5EW 3 NTE D8= 4002.27
338: A. Gołębiewski - A. Suchodolski, 5.0, -/DS 6EW 2 HE DK+1 1401.00
425: M. Brosch - D. Budnik, 7.0, DS 13NS 2 CN C6+1 1101.60
425: M. Brosch - D. Budnik, 7.0, DS 14NS 2 SE CA+1 140-1.67
527: A. Diakun - R. Szarek, 5.5, DS 25EW 5 D xW HK-2 500-3.09
527: A. Diakun - R. Szarek, 5.5, DS 26EW 1 NTW SK-2 200-1.97
629: A. Robak - M. Robak, 9.0, DS 23NS 3 SE SK+1 1701.69
629: A. Robak - M. Robak, 9.0, DS 24NS 3 NTE DA+1 430-2.55
731: K. Obłój - Z. Sobczyk, 17.0, DS 15NS 3 NTS D9-1 100-4.50
731: K. Obłój - Z. Sobczyk, 17.0, DS 16NS 2 SE H6+2 170-4.72
822: W. Skonieczny - W. Sadowski, 7.0, DS 19EW 5 CN CQ+1 420-3.08
822: W. Skonieczny - W. Sadowski, 7.0, DS 20EW 3 NTN S6+1 630-3.51
924: J. Szamkołowicz - K. Ćwik, 12.0, DS 21NS 1 NTN H5+1 1200.76
924: J. Szamkołowicz - K. Ćwik, 12.0, DS 22NS 3 HE DJ+1 170-1.07
1035: M. Kowalczyk - J. Gładysz, 19.0, DS 27EW 4 H xW S8-1 100-6.41
1035: M. Kowalczyk - J. Gładysz, 19.0, DS 28EW 2 NTE C6= 1203.16
1137: J. Barski - P. Cegielski, 5.0, DS 1EW 1 NTS H7= 90-2.36
1137: J. Barski - P. Cegielski, 5.0, DS 2EW 6 HS S8+1 1460-3.95
1326: K. Kukuła - S. Niewiadomski, 10.0, DS 3NS 2 CS H9-3 150-1.88
1326: K. Kukuła - S. Niewiadomski, 10.0, DS 4NS 4 HS D8-1 100-10.98
1430: A. Litwiński - L. Kostecki, 10.0, DS 29EW 3 NTN H6+2 660-1.40
1430: A. Litwiński - L. Kostecki, 10.0, DS 30EW 2 HW DA-1 50-3.78
1532: M. Motykiewicz - A. Skorupa, 10.0, DS 11EW 5 DE HA+1 420-0.68
1532: M. Motykiewicz - A. Skorupa, 10.0, DS 12EW 4 CS D7+1 150-2.40
 +/-2.40
 WYNIK-57.99
 MIEJSCE554