Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 208: W. Kierski - M. Zgorzałek, 3.5, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1207: B. Gala - M. Brzozowski, 4.5, MA 5EW 3 NTE SQ= 4002.27
1207: B. Gala - M. Brzozowski, 4.5, MA 6EW 2 HW DA= 1100.03
2209: O. Różański - W. Buszkowska, 4.5, MA 9EW 3 NTW S2+2 6602.83
2209: O. Różański - W. Buszkowska, 4.5, MA 10EW 3 NTN D4= 600-5.30
3211: M. Mańkowski - M. Mańkowska, 5.5, MA 13EW 1 NTW H6= 903.31
3211: M. Mańkowski - M. Mańkowska, 5.5, MA 14EW 1 DS H2+1 90-3.99
4213: R. Pietrzak - T. Roszkowska-Śliź, 5.5, MA 17EW 3 HS CA= 140-0.24
4213: R. Pietrzak - T. Roszkowska-Śliź, 5.5, MA 18EW 4 HE D8= 4203.64
5215: A. Rzepecki - M. Rożek, 4.0, MA 21EW 1 NTN H5+1 120-0.76
5215: A. Rzepecki - M. Rożek, 4.0, MA 22EW 4 CN HA-1 50-1.80
6217: J. Serwatowska - T. Guberow, 4.0, MA 25EW 4 HS D2-1 509.01
6217: J. Serwatowska - T. Guberow, 4.0, MA 26EW 3 CW SA-4 400-6.32
7219: E. Pietrzykowska - A. Szemietowa-Kopeć, 3.0, MA 29EW 3 NTS C3+2 660-1.40
7219: E. Pietrzykowska - A. Szemietowa-Kopeć, 3.0, MA 30EW 3 HW DA-1 50-3.78
8221: E. Lewandowska - K. Rojek, 2.0, MA 3EW 2 NTE DK-1 100-4.10
8221: E. Lewandowska - K. Rojek, 2.0, MA 4EW 5 SN DA-1 10010.98
9223: T. Przegaliński - J. Stachowski, 3.5, MA 1EW 1 NTE SA= 902.48
9223: T. Przegaliński - J. Stachowski, 3.5, MA 2EW 6 HS CQ= 1430-3.19
10225: H. Drobniak - P. Skowroński, 2.5, MA 27EW 2 HW SQ+3 2000.34
10225: H. Drobniak - P. Skowroński, 2.5, MA 28EW 3 DN DK= 110-2.43
11227: M. Olborska - S. Gudkova, 4.0, MA 23NS 3 CW DQ= 1103.36
11227: M. Olborska - S. Gudkova, 4.0, MA 24NS 3 NTE DK= 400-1.84
12229: W. Wieremiejczyk - M. Borkowski, 4.5, MA 19NS 4 CN SQ+2 170-2.95
12229: W. Wieremiejczyk - M. Borkowski, 4.5, MA 20NS 3 NTN S6+1 6303.51
13231: U. Probulska - J. Łazarski, 1.0, MA 15NS 3 NTS H2= 6008.07
13231: U. Probulska - J. Łazarski, 1.0, MA 16NS 2 SE S5= 110-2.89
14233: J. Kominek - R. Szczęsny, 0.0, 11NS 5 DE HA+1 4200.68
14233: J. Kominek - R. Szczęsny, 0.0, 12NS 3 DE CQ+1 130-4.36
15235: M. Bodnar - R. Mockałło, 0.0, -/MA 7NS 3 CW SA+2 1507.10
15235: M. Bodnar - R. Mockałło, 0.0, -/MA 8NS 3 NTW S5-3 1507.00
 +/-
 WYNIK19.25
 MIEJSCE161