Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 227: M. Olborska - S. Gudkova, 4.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1228: M. Hołowacz - J. Adamczak, 4.0, MA 13NS 1 NTW H3= 90-3.31
1228: M. Hołowacz - J. Adamczak, 4.0, MA 14NS 3 SW C10= 140-1.67
2226: J. Nycz - K. Goreń, 4.0, MA 11NS 4 DE HA+2 1706.09
2226: J. Nycz - K. Goreń, 4.0, MA 12NS 4 CS D6= 1301.71
3224: J. Lisicki - W. Grzegorzewski, 4.0, MA 9NS 4 HW C6= 620-1.96
3224: J. Lisicki - W. Grzegorzewski, 4.0, MA 10NS 3 NTN S4+1 6305.97
4222: M. Pawlak - P. Orłowski, 4.0, MA 7NS 4 DN C5-1 1007.63
4222: M. Pawlak - P. Orłowski, 4.0, MA 8NS 3 NTW S6-4 2008.04
5220: M. Gwiazdowska - M. Dorau, 4.0, MA 5NS 3 NTW D3= 400-2.27
5220: M. Gwiazdowska - M. Dorau, 4.0, MA 6NS 1 NTN SQ= 904.91
6218: T. Ziss - K. Barnat, 3.0, MA 3NS 1 NTE S9+2 150-1.88
6218: T. Ziss - K. Barnat, 3.0, MA 4NS 4 SN DA+1 6502.28
7216: K. Duran - J. Gajda, 4.0, -/MA 1NS 3 HE SA-2 1002.66
7216: K. Duran - J. Gajda, 4.0, -/MA 2NS 6 HN C10= 14303.19
8214: P. Hulanicki - M. Górski, 5.5, MA 29NS 3 NTS H5+2 6601.40
8214: P. Hulanicki - M. Górski, 5.5, MA 30NS 3 HW C10= 140-1.22
9212: T. Kościk - P. Kościk, 2.0, MA 27NS 2 SS HK-2 1001.91
9212: T. Kościk - P. Kościk, 2.0, MA 28NS 1 SN HK-4 400-8.69
10210: J. Wadowski - M. Melsztyński, 5.5, MA 25NS 4 HS D10-1 50-9.01
10210: J. Wadowski - M. Melsztyński, 5.5, MA 26NS 3 SN C6-3 300-8.75
11208: W. Kierski - M. Zgorzałek, 3.5, MA 23EW 3 CW DQ= 110-3.36
11208: W. Kierski - M. Zgorzałek, 3.5, MA 24EW 3 NTE DK= 4001.84
12206: J. Otulak - M. Smolińska, 2.0, MA 21EW 1 NTN H5-1 1005.11
12206: J. Otulak - M. Smolińska, 2.0, MA 22EW 4 HE CA+1 6509.83
13204: A. Jarząbek - A. Królikowski, 4.5, MA 19EW 3 DN SQ+2 1503.70
13204: A. Jarząbek - A. Królikowski, 4.5, MA 20EW 3 NTN S6= 600-2.77
14242: A. Parafianowicz - J. Popowicz, 0.0, 17EW 1 HS S7+3 170-1.16
14242: A. Parafianowicz - J. Popowicz, 0.0, 18EW 3 NTW C2-4 200-8.89
15240: T. Cesarz - A. Afek, 3.5, MA 15EW 3 NTS D5-1 1004.50
15240: T. Cesarz - A. Afek, 3.5, MA 16EW 2 SW H6+1 1403.80
 +/-
 WYNIK19.65
 MIEJSCE157