Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 215: A. Rzepecki - M. Rożek, 4.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1216: K. Duran - J. Gajda, 4.0, -/MA 13NS 2 CN D5+2 1302.39
1216: K. Duran - J. Gajda, 4.0, -/MA 14NS 3 SW CJ-1 502.98
2214: P. Hulanicki - M. Górski, 5.5, MA 15NS 3 NTS S10+1 6308.48
2214: P. Hulanicki - M. Górski, 5.5, MA 16NS 3 SW HJ-1 1001.72
3212: T. Kościk - P. Kościk, 2.0, MA 17NS 3 HS S7= 1400.24
3212: T. Kościk - P. Kościk, 2.0, MA 18NS 3 NTS HJ-3 300-1.21
4210: J. Wadowski - M. Melsztyński, 5.5, MA 19NS 3 CN SQ+3 170-2.95
4210: J. Wadowski - M. Melsztyński, 5.5, MA 20NS 3 NTN S6+1 6303.51
5208: W. Kierski - M. Zgorzałek, 3.5, MA 21NS 1 NTN H5+1 1200.76
5208: W. Kierski - M. Zgorzałek, 3.5, MA 22NS 4 CN HA-1 501.80
6206: J. Otulak - M. Smolińska, 2.0, MA 23NS 3 HS DK-1 1003.56
6206: J. Otulak - M. Smolińska, 2.0, MA 24NS 4 HW D7= 420-2.54
7204: A. Jarząbek - A. Królikowski, 4.5, MA 25NS 4 HS CQ= 4200.85
7204: A. Jarząbek - A. Królikowski, 4.5, MA 26NS 3 CW SA-3 3004.21
8242: A. Parafianowicz - J. Popowicz, 0.0, 27NS 2 SS HK-1 503.13
8242: A. Parafianowicz - J. Popowicz, 0.0, 28NS 1 SN HK-3 300-6.79
9240: T. Cesarz - A. Afek, 3.5, MA 29NS 3 NTN H6+2 6601.40
9240: T. Cesarz - A. Afek, 3.5, MA 30NS 2 HW CQ+1 140-1.22
10238: L. Orłowski - S. Orłowska, 0.0, MA 1NS 2 HE SA-1 501.31
10238: L. Orłowski - S. Orłowska, 0.0, MA 2NS 5 HS S4+2 710-8.22
11236: J. Jaworski - W. Duda, 4.0, MA 3EW 1 NTN S10= 90-4.06
11236: J. Jaworski - W. Duda, 4.0, MA 4EW 5 SN DA= 650-2.28
12234: D. Winarska - M. Winarska, 2.0, MA 5EW 3 NTW S8= 4002.27
12234: D. Winarska - M. Winarska, 2.0, MA 6EW 2 HW CJ+1 1401.00
13232: J. Komorowski - A. Mielczarek, 5.5, MA 7EW 3 HE SQ+1 170-6.41
13232: J. Komorowski - A. Mielczarek, 5.5, MA 8EW 3 NTW S5-4 200-8.04
14230: M. Prasek - P. Wydra, 3.0, MA 9EW 4 HW CQ+1 6502.83
14230: M. Prasek - P. Wydra, 3.0, MA 10EW 3 NTN D4-1 1007.71
15228: M. Hołowacz - J. Adamczak, 4.0, MA 11EW 5 DE HA+1 420-0.68
15228: M. Hołowacz - J. Adamczak, 4.0, MA 12EW 3 DE CA-2 100-1.13
 +/-
 WYNIK4.63
 MIEJSCE261