Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 206: J. Otulak - M. Smolińska, 2.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1205: A. Pawlik - Z. Komorowski, 4.5, MA 3EW 2 HE S6-2 200-6.29
1205: A. Pawlik - Z. Komorowski, 4.5, MA 4EW 5 HS C5-2 20011.74
2207: B. Gala - M. Brzozowski, 4.5, MA 7EW 3 HE DQ+2 200-6.04
2207: B. Gala - M. Brzozowski, 4.5, MA 8EW 5 CW S5-1 50-5.07
3209: O. Różański - W. Buszkowska, 4.5, MA 11EW 5 DE HA+1 420-0.68
3209: O. Różański - W. Buszkowska, 4.5, MA 12EW 4 CS D8+1 150-2.40
4211: M. Mańkowski - M. Mańkowska, 5.5, MA 15EW 3 NTS D7-1 1004.50
4211: M. Mańkowski - M. Mańkowska, 5.5, MA 16EW 2 SE C4= 1102.89
5213: R. Pietrzak - T. Roszkowska-Śliź, 5.5, MA 19EW 5 CS H3= 400-2.49
5213: R. Pietrzak - T. Roszkowska-Śliź, 5.5, MA 20EW 3 NTN S6= 600-2.77
6215: A. Rzepecki - M. Rożek, 4.0, MA 23EW 3 HS DK-1 100-3.56
6215: A. Rzepecki - M. Rożek, 4.0, MA 24EW 4 HW D7= 4202.54
7217: J. Serwatowska - T. Guberow, 4.0, MA 27EW 3 HW S8= 140-0.95
7217: J. Serwatowska - T. Guberow, 4.0, MA 28EW 4 HW DA-3 150-3.50
8219: E. Pietrzykowska - A. Szemietowa-Kopeć, 3.0, MA 1EW 3 HW D10-3 150-3.91
8219: E. Pietrzykowska - A. Szemietowa-Kopeć, 3.0, MA 2EW 4 HS S9+2 6808.93
9221: E. Lewandowska - K. Rojek, 2.0, MA 5EW 5 DW S9-1 50-7.28
9221: E. Lewandowska - K. Rojek, 2.0, MA 6EW 3 DS HA-2 100-0.07
10223: T. Przegaliński - J. Stachowski, 3.5, MA 29EW 4 SS D7+1 650-1.35
10223: T. Przegaliński - J. Stachowski, 3.5, MA 30EW 2 HW CQ+1 1401.22
11225: H. Drobniak - P. Skowroński, 2.5, MA 25NS 4 HS D2-1 50-9.01
11225: H. Drobniak - P. Skowroński, 2.5, MA 26NS 2 SN C6+1 1400.56
12227: M. Olborska - S. Gudkova, 4.0, MA 21NS 1 NTN H5-1 100-5.11
12227: M. Olborska - S. Gudkova, 4.0, MA 22NS 4 HE CA+1 650-9.83
13229: W. Wieremiejczyk - M. Borkowski, 4.5, MA 17NS 4 HS SJ-1 50-4.46
13229: W. Wieremiejczyk - M. Borkowski, 4.5, MA 18NS 3 NT xS HK-3 800-10.03
14231: U. Probulska - J. Łazarski, 1.0, MA 13NS 2 CN S5+1 1101.60
14231: U. Probulska - J. Łazarski, 1.0, MA 14NS 4 D xS SK-3 500-8.60
15233: J. Kominek - R. Szczęsny, 0.0, 9NS 5 NTE CA-6 60013.96
15233: J. Kominek - R. Szczęsny, 0.0, 10NS 2 NTN D7-1 100-7.71
 +/-
 WYNIK-53.18
 MIEJSCE544