Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 25 marca 2024

Wyniki z 45 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 33: J. Pękala - T. Łukasiewicz, 8.0, DS, DS/380

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
130: Z. Kuc - S. Greszta, 4.5, DS 13EW 4 HE C8-2 200-5.25
130: Z. Kuc - S. Greszta, 4.5, DS 14EW 3 HN CK-3 150-1.86
246: K. Dudek - P. Dudek, 2.0, LB 11EW 2 DE HQ= 90-1.42
246: K. Dudek - P. Dudek, 2.0, LB 12EW 3 NTN C6-2 2004.43
341: K. Grela - Z. Sosna, 10.0, DS 25EW 3 NTE S9+1 6302.11
341: K. Grela - Z. Sosna, 10.0, DS 26EW 6 HS C8+1 1460-5.17
436: K. Ćwik - J. Szamkołowicz, 12.0, DS 19NS 5 D xS HK-3 5002.51
436: K. Ćwik - J. Szamkołowicz, 12.0, DS 20NS 3 NTN H7-1 100-3.98
544: K. Komorowicz - M. Motykiewicz, 10.0, DS 23NS 2 SE H10-2 2001.79
544: K. Komorowicz - M. Motykiewicz, 10.0, DS 24NS 4 HW S6-2 1000.63
645: M. Szymonowicz - M. Kowalczyk, 19.0, DS 21EW 5 CS S6+1 620-3.01
645: M. Szymonowicz - M. Kowalczyk, 19.0, DS 22EW 2 NTE D5+1 150-1.51
725: K. Kukuła - M. Kozłowski, 12.0, DS 15EW 5 D xW C8-1 100-2.77
725: K. Kukuła - M. Kozłowski, 12.0, DS 16EW 4 SW H6+1 6503.01
948: A. Suchodolski - A. Gołębiewski, 5.0, DS/- 17EW 2 DS HJ= 905.07
948: A. Suchodolski - A. Gołębiewski, 5.0, DS/- 18EW 1 DW SQ+3 1302.81
1043: M. Walczyk - A. Drobnik, 3.0, DS 5NS 1 SS DQ+3 170-0.22
1043: M. Walczyk - A. Drobnik, 3.0, DS 6NS 3 NTE S4+1 630-4.68
1142: M. Bojda - A. Bojda, 5.0, DS 9NS 4 S xN HA= 5906.20
1142: M. Bojda - A. Bojda, 5.0, DS 10NS 3 NTS S4+2 6605.30
1232: W. Skonieczny - W. Sadowski, 7.0, DS 27EW 3 NTW H3-1 50-4.68
1232: W. Skonieczny - W. Sadowski, 7.0, DS 28EW 2 SS CK+2 170-1.39
1334: A. Kołodziejczyk - L. Sala, 5.5, DS 29NS 3 SS HJ+1 1703.74
1334: A. Kołodziejczyk - L. Sala, 5.5, DS 30NS 1 NTN H8+2 150-0.06
1447: S. Bałdysz - M. Bałdysz, 20.0, DS 3EW 3 NTN C10= 400-0.89
1447: S. Bałdysz - M. Bałdysz, 20.0, DS 4EW 1 NTW HQ-1 100-2.67
1526: P. Klubiński - L. Warężak, 22.0, DS 1NS 2 DW D6+1 110-1.28
1526: P. Klubiński - L. Warężak, 22.0, DS 2NS 2 H xN DK-4 1100-13.21
 +/-2.40
 WYNIK-14.09
 MIEJSCE477