Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 25 marca 2024

Wyniki z 45 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 26: P. Klubiński - L. Warężak, 22.0, DS, DS/380

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
248: A. Suchodolski - A. Gołębiewski, 5.0, DS/- 3EW 3 NTN C9= 400-0.89
248: A. Suchodolski - A. Gołębiewski, 5.0, DS/- 4EW 3 NTW D6-1 100-2.67
343: M. Walczyk - A. Drobnik, 3.0, DS 21NS 3 CS H7+3 170-6.70
343: M. Walczyk - A. Drobnik, 3.0, DS 22NS 3 NTE H5+1 630-7.53
442: M. Bojda - A. Bojda, 5.0, DS 25NS 3 NTE D5-1 10010.30
442: M. Bojda - A. Bojda, 5.0, DS 26NS 4 HS SQ+3 710-5.88
525: K. Kukuła - M. Kozłowski, 12.0, DS 13EW 3 HE C6+1 1702.69
525: K. Kukuła - M. Kozłowski, 12.0, DS 14EW 1 SE H9+3 170-0.97
627: K. Obłój - Z. Sobczyk, 17.0, DS 15NS 5 D xW H4= 550-9.40
627: K. Obłój - Z. Sobczyk, 17.0, DS 16NS 6 SE S8-1 1009.70
747: S. Bałdysz - M. Bałdysz, 20.0, DS 19EW 4 HW D3+1 6501.33
747: S. Bałdysz - M. Bałdysz, 20.0, DS 20EW 3 NTN H7= 600-8.06
834: A. Kołodziejczyk - L. Sala, 5.5, DS 17NS 3 NTN SJ= 4001.85
834: A. Kołodziejczyk - L. Sala, 5.5, DS 18NS 3 HS SA= 1404.05
938: R. Szarek - J. Barski, 5.5, DS 29EW 4 SS DQ-1 1002.39
938: R. Szarek - J. Barski, 5.5, DS 30EW 3 NTS H10-2 1006.27
1046: K. Dudek - P. Dudek, 2.0, LB 27EW 3 NTW S4= 4005.81
1046: K. Dudek - P. Dudek, 2.0, LB 28EW 2 SS SJ-1 1004.78
1141: K. Grela - Z. Sosna, 10.0, DS 11EW 2 DE HQ+1 110-0.81
1141: K. Grela - Z. Sosna, 10.0, DS 12EW 5 D xS SA-3 80012.67
1229: J. Drozdowski - M. Brosch, 15.0, DS 5NS 3 SS H8+1 170-0.22
1229: J. Drozdowski - M. Brosch, 15.0, DS 6NS 4 HE DA-2 2009.82
1344: K. Komorowicz - M. Motykiewicz, 10.0, DS 9NS 4 SS HK= 4202.40
1344: K. Komorowicz - M. Motykiewicz, 10.0, DS 10NS 4 HS S4= 6204.50
1445: M. Szymonowicz - M. Kowalczyk, 19.0, DS 7EW 6 NT xW DA-1 200-13.60
1445: M. Szymonowicz - M. Kowalczyk, 19.0, DS 8EW 4 SE HJ+3 510-4.52
1533: J. Pękala - T. Łukasiewicz, 8.0, DS 1EW 2 DW D6+1 1101.28
1533: J. Pękala - T. Łukasiewicz, 8.0, DS 2EW 2 H xN DK-4 110013.21
 +/-2.40
 WYNIK34.20
 MIEJSCE113