Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 25 marca 2024

Wyniki z 45 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 45: M. Szymonowicz - M. Kowalczyk, 19.0, DS, DS/380

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
128: P. Dobryszycki - J. Gładysz, 24.0, DS 11NS 2 SN DK-1 502.50
128: P. Dobryszycki - J. Gładysz, 24.0, DS 12NS 3 NTN C6-2 200-4.43
229: J. Drozdowski - M. Brosch, 15.0, DS 13NS 3 DW CA+1 130-1.89
229: J. Drozdowski - M. Brosch, 15.0, DS 14NS 4 SE D10-1 506.15
330: Z. Kuc - S. Greszta, 4.5, DS 15NS 3 HS C2= 1403.58
330: Z. Kuc - S. Greszta, 4.5, DS 16NS 4 SE DA+1 650-3.01
431: A. Chodowski - S. Korona, 7.0, DS 17NS 3 NTS C6+2 4603.55
431: A. Chodowski - S. Korona, 7.0, DS 18NS 2 DW D2+1 110-1.96
532: W. Skonieczny - W. Sadowski, 7.0, DS 19NS 4 HW H5+1 650-1.33
532: W. Skonieczny - W. Sadowski, 7.0, DS 20NS 3 NTN C6-1 100-3.98
633: J. Pękala - T. Łukasiewicz, 8.0, DS 21NS 5 CS S6+1 6203.01
633: J. Pękala - T. Łukasiewicz, 8.0, DS 22NS 2 NTE D5+1 1501.51
734: A. Kołodziejczyk - L. Sala, 5.5, DS 23NS 2 SE C3-2 2001.79
734: A. Kołodziejczyk - L. Sala, 5.5, DS 24NS 3 NTE SA-1 50-0.99
835: Z. Malkiewicz - R. Łukomski, 8.0, DS 25NS 3 NTE D5+1 630-2.11
835: Z. Malkiewicz - R. Łukomski, 8.0, DS 26NS 6 HS HJ+1 14605.17
936: K. Ćwik - J. Szamkołowicz, 12.0, DS 27NS 3 NTE HJ+1 430-6.31
936: K. Ćwik - J. Szamkołowicz, 12.0, DS 28NS 3 SS SJ+1 1701.39
1037: A. Robak - M. Robak, 9.0, DS 29NS 4 SS C4-1 100-2.39
1037: A. Robak - M. Robak, 9.0, DS 30NS 2 SS H10+1 140-0.08
1138: R. Szarek - J. Barski, 5.5, DS 1NS 2 CW H2= 90-0.70
1138: R. Szarek - J. Barski, 5.5, DS 2NS 1 HS HJ-2 2000.74
1239: A. Kozikowska - A. Kozikowski, 17.5, DS/LD 3NS 3 NTN C9= 4000.89
1239: A. Kozikowska - A. Kozikowski, 17.5, DS/LD 4NS 2 DE SA+1 110-2.43
1325: K. Kukuła - M. Kozłowski, 12.0, DS 5NS 4 SS C6= 6208.89
1325: K. Kukuła - M. Kozłowski, 12.0, DS 6NS 3 NTE D3+1 630-4.68
1426: P. Klubiński - L. Warężak, 22.0, DS 7NS 6 NT xW DA-1 20013.60
1426: P. Klubiński - L. Warężak, 22.0, DS 8NS 4 SE HJ+3 5104.52
1527: K. Obłój - Z. Sobczyk, 17.0, DS 9NS 4 SN HA= 4202.40
1527: K. Obłój - Z. Sobczyk, 17.0, DS 10NS 3 NTN CK= 6003.83
 +/-
 WYNIK27.25
 MIEJSCE164