Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2023

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 172: M. Maciołek - A. Krakowiak, 9.0, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1161: P. Wnuk - R. Imiela, 10.0, LD 1NS 3 NTS D3= 40069.34
1161: P. Wnuk - R. Imiela, 10.0, LD 2NS 1 NTE S4+3 1809.12
1161: P. Wnuk - R. Imiela, 10.0, LD 3NS 4 HN D6+1 45050.88
2162: J. Grzelczak - T. Radwański, 20.0, LD 4NS 3 NTS C8+1 63094.19
2162: J. Grzelczak - T. Radwański, 20.0, LD 5NS 3 HS C8= 14048.61
2162: J. Grzelczak - T. Radwański, 20.0, LD 6NS 3 NTW C7+1 6309.58
3163: A. Gotwald - A. Kaźmierczak, 12.0, LD 7NS 3 NT xS D8-1 20010.45
3163: A. Gotwald - A. Kaźmierczak, 12.0, LD 8NS 3 NTE HK+1 4308.74
3163: A. Gotwald - A. Kaźmierczak, 12.0, LD 9NS 3 NTN HJ-4 2006.49
4164: P. Piotrowski - M. Marszał, 10.0, LD 10NS 3 NTS C6+1 63062.81
4164: P. Piotrowski - M. Marszał, 10.0, LD 11NS 2 CN DQ+1 11027.70
4164: P. Piotrowski - M. Marszał, 10.0, LD 12NS 2 SE DJ+1 14023.69
5165: M. Zbroja - I. Łobodziński, 14.0, LD 13NS 3 HN H2-1 10076.48
5165: M. Zbroja - I. Łobodziński, 14.0, LD 14NS 6 SE H7= 98045.12
5165: M. Zbroja - I. Łobodziński, 14.0, LD 15NS 4 S xW DK-3 50073.78
6166: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 5.0, LD 16NS 1 NTW C2+1 12011.02
6166: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 5.0, LD 17NS 2 NTE SK-2 10045.30
6166: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 5.0, LD 18NS 4 SN DA-1 10031.64
7167: Z. Szymczyk - J. Gaworczyk, 10.0, LD 19NS 4 SW S7+1 65051.91
7167: Z. Szymczyk - J. Gaworczyk, 10.0, LD 20NS 2 HS CK-1 10022.47
7167: Z. Szymczyk - J. Gaworczyk, 10.0, LD 21NS 2 SS CK= 11033.39
8168: T. Kołat - K. Cieślak, 4.5, LD 22NS 2 SS H9+2 17076.91
8168: T. Kołat - K. Cieślak, 4.5, LD 23NS 4 SE H2+1 65034.60
8168: T. Kołat - K. Cieślak, 4.5, LD 24NS 7 HN D10-1 5021.53
9169: S. Rogut - S. Dróżdż, 3.5, LD 25NS 3 NTE H8= 60051.44
9169: S. Rogut - S. Dróżdż, 3.5, LD 26NS 2 SW CK-1 10024.83
9169: S. Rogut - S. Dróżdż, 3.5, LD 27NS 3 SN CQ= 14071.18
10170: T. Pudelewicz - D. Kardas, 18.0, LD 28NS 3 HW SJ-2 10084.51
10170: T. Pudelewicz - D. Kardas, 18.0, LD 29NS 4 SN DA= 62091.81
10170: T. Pudelewicz - D. Kardas, 18.0, LD 30NS 2 HN S9= 11055.82
 +/-
 WYNIK44.18
 MIEJSCE481