Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2023

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 167: Z. Szymczyk - J. Gaworczyk, 10.0, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1163: A. Gotwald - A. Kaźmierczak, 12.0, LD 25EW 1 NTE D5+2 15016.07
1163: A. Gotwald - A. Kaźmierczak, 12.0, LD 26EW 4 S xW CK-3 8002.95
1163: A. Gotwald - A. Kaźmierczak, 12.0, LD 27EW 3 DE SK= 11092.88
2169: S. Rogut - S. Dróżdż, 3.5, LD 10NS 5 DS C2+1 62044.21
2169: S. Rogut - S. Dróżdż, 3.5, LD 11NS 3 CN DQ= 11027.70
2169: S. Rogut - S. Dróżdż, 3.5, LD 12NS 2 SE H3+1 14023.69
3164: P. Piotrowski - M. Marszał, 10.0, LD 22NS 3 NTS C3= 40084.20
3164: P. Piotrowski - M. Marszał, 10.0, LD 23NS 4 SE S10+1 65034.60
3164: P. Piotrowski - M. Marszał, 10.0, LD 24NS 5 CS S6= 40040.28
4171: M. Mazerant - K. Dróżdż, 4.5, LD 28NS 3 DE CA= 11029.03
4171: M. Mazerant - K. Dróżdż, 4.5, LD 29NS 4 SN C6= 62091.81
4171: M. Mazerant - K. Dróżdż, 4.5, LD 30NS 2 NTE H6-4 20093.99
5161: P. Wnuk - R. Imiela, 10.0, LD 7NS 2 SN CQ+2 17078.92
5161: P. Wnuk - R. Imiela, 10.0, LD 8NS 3 NTE HK+1 4308.74
5161: P. Wnuk - R. Imiela, 10.0, LD 9NS 3 DS H6= 11087.37
6170: T. Pudelewicz - D. Kardas, 18.0, LD 1EW 3 NTN S2-1 5079.09
6170: T. Pudelewicz - D. Kardas, 18.0, LD 2EW 1 NTE S2= 9061.23
6170: T. Pudelewicz - D. Kardas, 18.0, LD 3EW 5 HN DK= 45049.12
7172: M. Maciołek - A. Krakowiak, 9.0, LD 19EW 4 SW S7+1 65048.09
7172: M. Maciołek - A. Krakowiak, 9.0, LD 20EW 2 HS CK-1 10077.53
7172: M. Maciołek - A. Krakowiak, 9.0, LD 21EW 2 SS CK= 11066.61
8166: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 5.0, LD 13NS 5 DW HK= 60023.17
8166: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 5.0, LD 14NS 6 SE C7= 98045.12
8166: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 5.0, LD 15NS 3 CN DJ+1 13057.52
9168: T. Kołat - K. Cieślak, 4.5, LD 16EW 2 HS S9-3 15096.15
9168: T. Kołat - K. Cieślak, 4.5, LD 17EW 2 SS D2-1 5079.27
9168: T. Kołat - K. Cieślak, 4.5, LD 18EW 4 SN DK-1 10068.36
10165: M. Zbroja - I. Łobodziński, 14.0, LD 4EW 2 HS C8+1 14068.31
10165: M. Zbroja - I. Łobodziński, 14.0, LD 5EW 4 HS S8-1 10083.62
10165: M. Zbroja - I. Łobodziński, 14.0, LD 6EW 3 NTW C7+1 63090.42
 +/-
 WYNIK58.33
 MIEJSCE76