Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2023

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 168: T. Kołat - K. Cieślak, 4.5, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1166: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 5.0, LD 7EW 3 S xN H10-1 20089.55
1166: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 5.0, LD 8EW 3 NTE HK= 40074.65
1166: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 5.0, LD 9EW 4 HE S10-1 10023.51
2164: P. Piotrowski - M. Marszał, 10.0, LD 28EW 2 DE CA-1 5030.89
2164: P. Piotrowski - M. Marszał, 10.0, LD 29EW 1 SS HJ+1 11070.00
2164: P. Piotrowski - M. Marszał, 10.0, LD 30EW 2 HN S9= 11044.18
3170: T. Pudelewicz - D. Kardas, 18.0, LD 13NS 3 NTW HK= 60023.17
3170: T. Pudelewicz - D. Kardas, 18.0, LD 14NS 6 SE DJ= 98045.12
3170: T. Pudelewicz - D. Kardas, 18.0, LD 15NS 4 NTN S2-2 20016.78
4165: M. Zbroja - I. Łobodziński, 14.0, LD 25NS 3 NTE C2= 60051.44
4165: M. Zbroja - I. Łobodziński, 14.0, LD 26NS 3 SW CK-1 10024.83
4165: M. Zbroja - I. Łobodziński, 14.0, LD 27NS 3 SN DA-1 5024.65
5171: M. Mazerant - K. Dróżdż, 4.5, LD 1NS 2 DN H8+2 13045.82
5171: M. Mazerant - K. Dróżdż, 4.5, LD 2NS 3 NT xE S4-2 30098.42
5171: M. Mazerant - K. Dróżdż, 4.5, LD 3NS 4 HS DK+1 45050.88
6162: J. Grzelczak - T. Radwański, 20.0, LD 10NS 3 NTN H3= 60029.12
6162: J. Grzelczak - T. Radwański, 20.0, LD 11NS 2 SW CK-2 10012.37
6162: J. Grzelczak - T. Radwański, 20.0, LD 12NS 2 CE CA-1 5072.98
7161: P. Wnuk - R. Imiela, 10.0, LD 4EW 2 HS C8+2 17048.24
7161: P. Wnuk - R. Imiela, 10.0, LD 5EW 3 SE D10-4 20018.99
7161: P. Wnuk - R. Imiela, 10.0, LD 6EW 3 NTW C7-1 10016.20
8172: M. Maciołek - A. Krakowiak, 9.0, LD 22EW 2 SS H9+2 17023.09
8172: M. Maciołek - A. Krakowiak, 9.0, LD 23EW 4 SE H2+1 65065.40
8172: M. Maciołek - A. Krakowiak, 9.0, LD 24EW 7 HN D10-1 5078.47
9167: Z. Szymczyk - J. Gaworczyk, 10.0, LD 16NS 2 HS S9-3 1503.85
9167: Z. Szymczyk - J. Gaworczyk, 10.0, LD 17NS 2 SS D2-1 5020.73
9167: Z. Szymczyk - J. Gaworczyk, 10.0, LD 18NS 4 SN DK-1 10031.64
10169: S. Rogut - S. Dróżdż, 3.5, LD 19EW 4 SW D7+1 65048.09
10169: S. Rogut - S. Dróżdż, 3.5, LD 20EW 1 HS CA= 8048.78
10169: S. Rogut - S. Dróżdż, 3.5, LD 21EW 1 SS CK+2 14045.80
 +/-
 WYNIK42.59
 MIEJSCE514