Turniej na maksy
Piątek, 5 sierpnia 2022
Wyniki z 3 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/106
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
44
Piotr Wzorek
Marta Ziętal
3.0
0.0
MP
MP/106
72.19
7
2
16
Milena Klimiuk
Kacper Kisielewski
2.5
2.5
MP
MP/106
69.60
7
3
22
Adam Krysa
Jakub Michalski
13.0
2.0
PK
MP
MP/106
68.56
6
5
11
Kacper Kuflowski
Franek Kuflowski
4.0
0.0
MP
MP/106
64.23
5
6
43
Robert Kwiatkowski
Magdalena Chmielewska
4.0
2.0
PK
MP
MP/106
64.03
4
7
23
Krzysztof Ziętarski
Łukasz Kasperczyk
1.0
3.0
MP
MP/106
63.58
4
8
14
Joanna Bałanda
Grzegorz Sokołowski
0.0
4.0
KP
MP/106
61.52
3
9
41
Agata Kowal
Aleksandra Bąk
7.0
1.0
MP
MA
MP/106
60.66
3
10
37
Maciej Janeczko
Błażej Mróz
9.0
0.0
MP
MP/106
60.37
2
11
15
Franciszek Kierepka
Adam Mazur
1.5
1.5
SL
MP
MP/106
60.02
2
14
27
Bartosz Bejenka
Zofia Trojan
2.5
2.0
PD
DS
MP/106
54.27
2
15
34
Jan Kuflowski
Natalia Suszanowicz
0.0
2.0
SL
MP/106
54.15
1
16
12
Emilia Massalska
Jakub Korzeniowski
2.0
2.0
MP
MP/106
53.81
1
19
42
Maciej Zych
Marcin Dziuba
2.0
1.5
PK
MP/106
52.57
1
20
29
Armin Wład
Adam Stachura
0.5
1.0
MP
MP/106
50.95
1
21
32
Wojciech Mróz
Karol De Bonis
0.0
0.0
MP
MP/106
50.85
1
23
38
Ignacy Kotewicz
Tomasz Trojak
2.0
1.5
MP
MP/106
49.34
1
24
35
Michał Stępkowski
Joanna Massalska
0.5
1.0
MP
MP/106
49.05
1
25
13
Zofia Helak-De Bonis
Witold Dobroszek
0.0
0.0
LD
MP/106
48.99
26
24
Tomasz Stopierzyński
Tymon Suski
5.0
0.0
WM
PK
MP/106
48.68
27
18
Antonina Chmielewska
Julia Kmita
0.0
0.0
MP
SL
MP/106
48.25
28
25
Klara Kozłowska
Gabriela Jenkins
1.0
0.0
MP
MA
MP/106
46.68
29
40
Adrian Bakalarz
Michalina Weiser
7.0
0.0
SL
MP/106
46.66
32
9
Karolina Stępkowska
Weronika Romańska
0.5
0.5
MP
MP/106
45.59
34
21
Antoni Wójtowicz
Franciszek Stężała
2.0
1.5
MP
ZP
MP/106
44.75
36
36
Amelia Strużyńska
Blanka Romańska
0.0
0.0
MP
MP/106
42.82
37
20
Nela Markowska
Filip Supa
0.0
0.0
PK
MP/106
42.67
38
33
Antoni Kierepka
Jakub Gawron
0.5
2.5
SL
MP
MP/106
42.62
39
30
Dominik Zawada
Jan Migo
1.5
0.0
MP
MP/106
41.82
40
26
Jan Trojak
Franciszek Trojak
2.5
0.0
MP
MP/106
40.24
41
31
Jadwiga Stężała
Julia Ziętarska
1.5
0.0
ZP
MP
MP/106
38.45
42
28
Maciej Wisz
Alan Markowski
0.0
0.0
PK
MP/106
37.27
44
39
Jakub Kierepka
Hubert Sęp
0.5
0.0
SL
MP/106
31.94
45
19
Karolina Koneczna
Aleksandra Bieda
0.0
0.0
PK
MP/106
31.92
46
17
Tomasz Kierepka
Alicja Frąckowiak
1.5
0.0
SL
MP/106
30.71
47
10
Alicja Radwan
Helena Kistela
0.0
0.0
MP
MP/106
30.22
Statystyka ośrodków...