Turniej na maksy

Piątek, 5 sierpnia 2022

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
144Piotr Wzorek
Marta Ziętal
3.0
0.0
MPMP/10672.197
216Milena Klimiuk
Kacper Kisielewski
2.5
2.5
MPMP/10669.607
322Adam Krysa
Jakub Michalski
13.0
2.0
PK
MP
MP/10668.566
445Edward Kaczmarek
Lech Sulżycki
9.0
7.0
ZPZP/30865.806
511Kacper Kuflowski
Franek Kuflowski
4.0
0.0
MP
MP/10664.235
643Robert Kwiatkowski
Magdalena Chmielewska
4.0
2.0
PK
MP
MP/10664.034
723Krzysztof Ziętarski
Łukasz Kasperczyk
1.0
3.0
MPMP/10663.584
814Joanna Bałanda
Grzegorz Sokołowski
0.0
4.0

KP
MP/10661.523
941Agata Kowal
Aleksandra Bąk
7.0
1.0
MP
MA
MP/10660.663
1037Maciej Janeczko
Błażej Mróz
9.0
0.0
MPMP/10660.372
1115Franciszek Kierepka
Adam Mazur
1.5
1.5
SL
MP
MP/10660.022
121Wiesław Żegilewicz
Bogusław Mazierski
12.0
4.0
LBLB/38957.222
1346Wincenty Glina
Bogdan Wiliński
0.0
1.5
NZ
ZP
ZP/308-0.3356.542
1427Bartosz Bejenka
Zofia Trojan
2.5
2.0
PD
DS
MP/10654.272
1534Jan Kuflowski
Natalia Suszanowicz
0.0
2.0

SL
MP/10654.151
1612Emilia Massalska
Jakub Korzeniowski
2.0
2.0
MPMP/10653.811
177Marian Andruch
Andrzej Pawlik
1.5
1.5
LBLB/38953.661
185Kazimierz Kuczyński
Stanisław Owczarski
5.0
12.0
LBLB/38953.621
1942Maciej Zych
Marcin Dziuba
2.0
1.5
PKMP/10652.571
2029Armin Wład
Adam Stachura
0.5
1.0
MPMP/10650.951
2132Wojciech Mróz
Karol De Bonis
0.0
0.0
MP
MP/10650.851
222Barbara Soroko
Czesław Szymański
3.0
3.0
LBLB/38949.351
2338Ignacy Kotewicz
Tomasz Trojak
2.0
1.5
MPMP/10649.341
2435Michał Stępkowski
Joanna Massalska
0.5
1.0
MPMP/10649.051
2513Zofia Helak-De Bonis
Witold Dobroszek
0.0
0.0

LD
MP/10648.99
2624Tomasz Stopierzyński
Tymon Suski
5.0
0.0
WM
PK
MP/10648.68
2718Antonina Chmielewska
Julia Kmita
0.0
0.0
MP
SL
MP/10648.25
2825Klara Kozłowska
Gabriela Jenkins
1.0
0.0
MP
MA
MP/10646.68
2940Adrian Bakalarz
Michalina Weiser
7.0
0.0
SLMP/10646.66
3047Mirosław Sankiewicz
Bolesław Tomaszewski
5.0
0.0
ZP
ZP/30846.37
313Zbigniew Świątek
Henryk Bogucki
0.0
4.0

LB
LB/38946.00
329Karolina Stępkowska
Weronika Romańska
0.5
0.5
MPMP/10645.59
336Przemysław Wojtczak
Marek Marciniak
2.5
5.0
LBLB/38945.48
3421Antoni Wójtowicz
Franciszek Stężała
2.0
1.5
MP
ZP
MP/10644.75
354Edmund Serówka
Tadeusz Królikowski
0.5
0.0
LB
LB/38944.67
3636Amelia Strużyńska
Blanka Romańska
0.0
0.0
MP
MP/10642.82
3720Nela Markowska
Filip Supa
0.0
0.0
PKMP/10642.67
3833Antoni Kierepka
Jakub Gawron
0.5
2.5
SL
MP
MP/10642.62
3930Dominik Zawada
Jan Migo
1.5
0.0
MPMP/10641.82
4026Jan Trojak
Franciszek Trojak
2.5
0.0
MP
MP/10640.24
4131Jadwiga Stężała
Julia Ziętarska
1.5
0.0
ZP
MP
MP/10638.45
4228Maciej Wisz
Alan Markowski
0.0
0.0
PKMP/10637.27
4348Elżbieta Kowalczyk
Zbigniew Kowalczyk
0.0
0.0
ZP/30833.63
4439Jakub Kierepka
Hubert Sęp
0.5
0.0
SL
MP/10631.94
4519Karolina Koneczna
Aleksandra Bieda
0.0
0.0
PKMP/10631.92
4617Tomasz Kierepka
Alicja Frąckowiak
1.5
0.0
SLMP/10630.71
4710Alicja Radwan
Helena Kistela
0.0
0.0
MP
MP/10630.22

Statystyka ośrodków...