Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 marca 2020

Wyniki z 31 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 161: A. Czarna - M. Humeniuk, 0.0, MA, MA/123

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1157: H. Probola - A. Zadworny, 6.5, MA 16EW 3 SS D6= 14065.50
1157: H. Probola - A. Zadworny, 6.5, MA 17EW 4 HN D4= 42017.61
1157: H. Probola - A. Zadworny, 6.5, MA 18EW 3 NTE H5+1 43045.87
2167: B. Bogumił - K. Przymusiński, 1.5, NZ/MA 7NS 7 NTN H3= 222085.96
2167: B. Bogumił - K. Przymusiński, 1.5, NZ/MA 8NS 4 SE HA= 42053.04
2167: B. Bogumił - K. Przymusiński, 1.5, NZ/MA 9NS 052.40
3166: H. Osiński - K. Zieliński, 1.5, MA/DS 13EW 4 HN C4= 62059.61
3166: H. Osiński - K. Zieliński, 1.5, MA/DS 14EW 3 SW DK= 14014.26
3166: H. Osiński - K. Zieliński, 1.5, MA/DS 15EW 2 HS C4-1 10045.85
3155: T. Błażyński - R. Bodziachowski, 0.0, NZ 28NS 3 NTN C9+1 6308.15
3155: T. Błażyński - R. Bodziachowski, 0.0, NZ 29NS 3 NTE C4+3 69024.57
3155: T. Błażyński - R. Bodziachowski, 0.0, NZ 30NS 3 DW CA= 11025.22
4163: A. Jodko - P. Błoch, 0.0, MA/NZ 4NS 3 NTW H8+2 66065.43
4163: A. Jodko - P. Błoch, 0.0, MA/NZ 5NS 4 HS SQ+2 68066.30
4163: A. Jodko - P. Błoch, 0.0, MA/NZ 6NS 2 SN CK= 11090.79
4164: S. Sierocki - P. Lasota, 6.0, MA 22EW 4 HW C7-3 30010.17
4164: S. Sierocki - P. Lasota, 6.0, MA 23EW 3 CS S9= 11025.44
4164: S. Sierocki - P. Lasota, 6.0, MA 24EW 4 HW DA-1 5015.58
5158: W. Kałużyński - A. Duczmalewski, 13.0, MA 10EW 4 DW ST+2 17067.03
5158: W. Kałużyński - A. Duczmalewski, 13.0, MA 11EW 4 HS CA+1 45072.71
5158: W. Kałużyński - A. Duczmalewski, 13.0, MA 12EW 1 NTS H6+2 15024.46
6165: B. Zalewski - B. Kącicki, 6.0, MA 1NS 3 NTW H6-1 5078.41
6165: B. Zalewski - B. Kącicki, 6.0, MA 2NS 2 SN CT+4 23018.78
6165: B. Zalewski - B. Kącicki, 6.0, MA 3NS 4 SxW HQ= 7901.53
8154: S. Jakubowski - M. Markiewicz, 8.0, MA/NZ 19NS 4 SN HJ+1 45071.19
8154: S. Jakubowski - M. Markiewicz, 8.0, MA/NZ 20NS 3 SxE DT-3 80099.34
8154: S. Jakubowski - M. Markiewicz, 8.0, MA/NZ 21NS 2 HE C9+2 17020.87
8168: S. Kraszewski - J. Matysiuk, 1.0, NZ 25EW 2 SN C7= 11017.53
8168: S. Kraszewski - J. Matysiuk, 1.0, NZ 26EW 4 HE S9+1 65023.38
8168: S. Kraszewski - J. Matysiuk, 1.0, NZ 27EW 2 SS CA-1 5092.37
 +/-
 WYNIK45.31
 MIEJSCE364