Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 marca 2020

Wyniki z 31 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 163: A. Jodko - P. Błoch, 0.0, MA/NZ, MA/123

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1156: B. Kasiak - G. Sierocka, 0.5, NZ/MA 19EW 4 SN HJ-1 5074.19
1156: B. Kasiak - G. Sierocka, 0.5, NZ/MA 20EW 3 NTS HT+1 6309.39
1156: B. Kasiak - G. Sierocka, 0.5, NZ/MA 21EW 4 HE SA-1 5025.22
2157: H. Probola - A. Zadworny, 6.5, MA 22EW 3 HW D8= 14090.69
2157: H. Probola - A. Zadworny, 6.5, MA 23EW 3 DW SK= 11076.52
2157: H. Probola - A. Zadworny, 6.5, MA 24EW 4 HW SQ+1 45089.83
2158: W. Kałużyński - A. Duczmalewski, 13.0, MA 25EW 2 SN C4= 11017.53
2158: W. Kałużyński - A. Duczmalewski, 13.0, MA 26EW 4 HE S8+3 71069.26
2158: W. Kałużyński - A. Duczmalewski, 13.0, MA 27EW 1 SS CA+1 11072.28
2159: P. Rokoszyński - H. Przybysławski, 9.0, MA 28EW 3 NTS C4+1 63091.85
2159: P. Rokoszyński - H. Przybysławski, 9.0, MA 29EW 3 NTE CJ+2 66039.57
2159: P. Rokoszyński - H. Przybysławski, 9.0, MA 30EW 1 NTW C4= 9057.83
3160: J. Sztejnert - A. Lenart, 2.5, MA 1EW 3 NTE ST+3 49092.07
3160: J. Sztejnert - A. Lenart, 2.5, MA 2EW 6 NTS SJ-1 10089.30
3160: J. Sztejnert - A. Lenart, 2.5, MA 3EW 029.26
4161: A. Czarna - M. Humeniuk, 0.0, MA 4EW 3 NTW H8+2 66034.57
4161: A. Czarna - M. Humeniuk, 0.0, MA 5EW 4 HS SQ+2 68033.70
4161: A. Czarna - M. Humeniuk, 0.0, MA 6EW 2 SN CK= 1109.21
5162: W. Kryński - W. Rusak, 3.5, MA 7EW 7 NTN D4= 222014.04
5162: W. Kryński - W. Rusak, 3.5, MA 8EW 5 HxN SA-3 50081.09
5162: W. Kryński - W. Rusak, 3.5, MA 9EW 2 HE CQ-2 20016.60
6153: J. Derewońko - T. Luzak, 16.0, MA 10EW 6 DW ST-2 20027.29
6153: J. Derewońko - T. Luzak, 16.0, MA 11EW 4 SS H4+2 48035.81
6153: J. Derewońko - T. Luzak, 16.0, MA 12EW 2 NTS C2= 12038.43
7154: S. Jakubowski - M. Markiewicz, 8.0, MA/NZ 13EW 4 HS CA= 62059.61
7154: S. Jakubowski - M. Markiewicz, 8.0, MA/NZ 14EW 3 SW DA+1 17022.59
7154: S. Jakubowski - M. Markiewicz, 8.0, MA/NZ 15EW 3 CxN HA-3 80098.69
8155: T. Błażyński - R. Bodziachowski, 0.0, NZ 16EW 3 DN SQ+1 13071.83
8155: T. Błażyński - R. Bodziachowski, 0.0, NZ 17EW 3 NTN CT-3 15089.13
8155: T. Błażyński - R. Bodziachowski, 0.0, NZ 18EW 3 CE S4+2 15014.78
 +/-
 WYNIK52.40
 MIEJSCE164