Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 marca 2020

Wyniki z 31 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 154: S. Jakubowski - M. Markiewicz, 8.0, MA/NZ, MA/123

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1165: B. Zalewski - B. Kącicki, 6.0, MA 10NS 4 HE C8-2 20072.71
1165: B. Zalewski - B. Kącicki, 6.0, MA 11NS 4 SS H5+2 48064.19
1165: B. Zalewski - B. Kącicki, 6.0, MA 12NS 3 DN CK+1 13070.30
1157: H. Probola - A. Zadworny, 6.5, MA 28NS 3 NTN C5+3 69071.58
1157: H. Probola - A. Zadworny, 6.5, MA 29NS 3 NTE CJ+3 69024.57
1157: H. Probola - A. Zadworny, 6.5, MA 30NS 3 HW CK-1 5065.65
2168: S. Kraszewski - J. Matysiuk, 1.0, NZ 4EW 6 NTE D7-1 10010.44
2168: S. Kraszewski - J. Matysiuk, 1.0, NZ 5EW 4 HS CJ= 62078.48
2168: S. Kraszewski - J. Matysiuk, 1.0, NZ 6EW 2 SN D5-2 10065.79
3160: J. Sztejnert - A. Lenart, 2.5, MA 25EW 1 NTS C6= 9033.55
3160: J. Sztejnert - A. Lenart, 2.5, MA 26EW 4 HE C6+1 65023.38
3160: J. Sztejnert - A. Lenart, 2.5, MA 27EW 4 HS CK= 42035.25
5164: S. Sierocki - P. Lasota, 6.0, MA 1EW 3 NTE ST+1 43079.95
5164: S. Sierocki - P. Lasota, 6.0, MA 2EW 6 NTS H3= 14404.15
5164: S. Sierocki - P. Lasota, 6.0, MA 3EW 4 HS D8-1 5043.67
5167: B. Bogumił - K. Przymusiński, 1.5, NZ/MA 16NS 3 NTN SQ= 40052.62
5167: B. Bogumił - K. Przymusiński, 1.5, NZ/MA 17NS 4 HN CQ+1 45095.65
5167: B. Bogumił - K. Przymusiński, 1.5, NZ/MA 18NS 3 NTW H3+2 46018.04
6158: W. Kałużyński - A. Duczmalewski, 13.0, MA 7NS 6 NTN S5+1 147043.42
6158: W. Kałużyński - A. Duczmalewski, 13.0, MA 8NS 4 HS D6-4 20068.04
6158: W. Kałużyński - A. Duczmalewski, 13.0, MA 9NS 2 HW C5-2 20083.40
6166: H. Osiński - K. Zieliński, 1.5, MA/DS 22EW 4 HE DJ-2 20029.00
6166: H. Osiński - K. Zieliński, 1.5, MA/DS 23EW 2 SN DQ-1 10062.17
6166: H. Osiński - K. Zieliński, 1.5, MA/DS 24EW 4 HE H2+1 45089.83
7163: A. Jodko - P. Błoch, 0.0, MA/NZ 13NS 4 HS CA= 62040.39
7163: A. Jodko - P. Błoch, 0.0, MA/NZ 14NS 3 SW DA+1 17077.41
7163: A. Jodko - P. Błoch, 0.0, MA/NZ 15NS 3 CxN HA-3 8001.31
8161: A. Czarna - M. Humeniuk, 0.0, MA 19EW 4 SN HJ+1 45028.81
8161: A. Czarna - M. Humeniuk, 0.0, MA 20EW 3 SxE DT-3 8000.66
8161: A. Czarna - M. Humeniuk, 0.0, MA 21EW 2 HE C9+2 17079.13
 +/-
 WYNIK50.45
 MIEJSCE238