Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 18 lutego 2016

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
127Beata Bojarska
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
5.0
5.0
WPWP/24778.148
232Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/24776.937
323Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/723.6059.027
421Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
1.0
1.5
DSDS/723.6047.246
530Krzysztof Galubiński
John Catlow
0.0
0.0
WPWP/24744.975
611Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6743.374
710Sławek Robel
Jerzy Gładysz
4.0
12.0
DSDS/673.6040.923
836Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/24735.942
925Jan Kulczycki
Ireneusz Ślęzak
1.5
1.0
DSDS/723.6035.142
106Lech Warężak
Piotr Klubiński
9.0
9.0
DSDS/673.6029.432
1112Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DSDS/6718.772
1220Marek Drecki
Janusz Kozioł
7.0
2.0
DSDS/723.6013.922
1335Witold Szczepaniak
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WPWP/24713.821
149Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
4.0
5.0
DSDS/673.6010.691
1515Andrzej Gierczak
Marek Duczmal
3.0
4.0
DSDS/679.371
162Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/673.607.371
177Janusz Pękala
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/673.607.301
1814Barbara Radomska
Waldemar Majewski
3.0
3.0
DSDS/670.921
191Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/673.60-0.86
2037Marcin Woźniak
Maciej Masłowski
7.0
1.0
WPWP/247-1.63
2119Waldemar Siuda
Zdzisław Patreuha
12.0
4.0
DSDS/723.60-6.11
225Tomasz Koźlecki
Mariusz Kowalczyk
4.0
4.0
DSDS/673.60-9.14
2324Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/723.60-9.50
2416Andrzej Suchodolski
Wojciech Szałapak
4.0
3.0
DSDS/67-13.47
258Marcin Motykiewicz
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DSDS/673.60-17.66
2629Barbara Kaiser
Stanisław Majchrzycki
0.0
0.0
PM
NZ
WP/247-20.85
2733Hanna Utecht
Hanna Derdowska-Zimpel
1.0
1.0
WPWP/247-21.87
2818Ewa Sokolińska
Wanda Kowalik
0.0
0.0
DS/723.60-27.20
2922Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DSDS/723.60-28.77
304Arkadiusz Poziemski
Rafał Molenda
1.5
2.0
DSDS/673.60-33.29
3134Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/247-39.69
3231Piotr Tyranowski
Stefan Żuberek
4.0
4.0
WPWP/247-50.02
3317Piotr Rapacki
Franciszek Sromek
1.5
0.0
DSDS/723.60-51.34
3438Aleksander Minta
Zenon Torzyński
0.0
0.5
WPWP/247-54.73
3528Piotr Biderman
Andrzej Kucharski
3.0
4.0
WPWP/247-56.21
363Bolesław Bernat
Marian Krzypkowski
3.0
1.0
DSDS/673.60-57.71

Statystyka ośrodków...