Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 18 lutego 2016

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 10: S. Robel - J. Gładysz, 16.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
13: B. Bernat - M. Krzypkowski, 4.0, DS NS 3 CE CT-1 1000.64
13: B. Bernat - M. Krzypkowski, 4.0, DS NS 3 SS DK= 1403.80
13: B. Bernat - M. Krzypkowski, 4.0, DS NS TD 0.00
26: L. Warężak - P. Klubiński, 18.0, DS EW 2 HN S3+1 140-0.31
26: L. Warężak - P. Klubiński, 18.0, DS EW 5 CxN D6-2 5009.88
26: L. Warężak - P. Klubiński, 18.0, DS EW 1 NTW S8-1 501.25
315: A. Gierczak - M. Duczmal, 7.0, DS NS 3 HE CK-1 1001.88
315: A. Gierczak - M. Duczmal, 7.0, DS NS 3 CW H6+1 130-1.06
315: A. Gierczak - M. Duczmal, 7.0, DS NS 2 SE C5-1 500.29
414: B. Radomska - W. Majewski, 6.0, DS EW 3 SN D8-2 1001.13
414: B. Radomska - W. Majewski, 6.0, DS EW 08.50
414: B. Radomska - W. Majewski, 6.0, DS EW 3 NTE H6+2 4601.75
512: T. Struzik - J. Szamkołowicz, 12.0, DS EW 4 SS C2-1 505.00
512: T. Struzik - J. Szamkołowicz, 12.0, DS EW 3 HN CA+2 2004.13
512: T. Struzik - J. Szamkołowicz, 12.0, DS EW 3 DxW H6-3 500-7.44
64: A. Poziemski - R. Molenda, 3.5, DS NS 4 SN HQ= 4204.25
64: A. Poziemski - R. Molenda, 3.5, DS NS 1 NTS H6+1 1203.31
64: A. Poziemski - R. Molenda, 3.5, DS NS 2 HxN SA-1 1002.88
711: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS NS 0-3.20
711: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS NS 3 NTW S7+3 490-0.75
711: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS NS 3 NTW S6-1 1002.56
87: J. Pękala - J. Drozdowski, 16.0, DS EW 5 DW SA-2 200-4.75
87: J. Pękala - J. Drozdowski, 16.0, DS EW 4 SE HK= 4206.94
87: J. Pękala - J. Drozdowski, 16.0, DS EW 4 SW HQ+2 480-0.50
1016: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS EW 2 HN ST-2 2002.67
1016: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS EW 4 SW HA+1 650-0.17
1016: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS EW 4 SE C5-3 150-5.33
 +/-3.60
 WYNIK40.92
 MIEJSCE7